Serwis TMZ poinformował, że Jennifer Lopez i Ben Affleck wzięli ślub! Portal PageSix opublikował natomiast dokument potwierdzający, że w sobotę, 16 lipca 2022 zawarli małżeństwo w Las Vegas. Niedługo później radosne wieści potwierdziła sama Jen.

Jennifer Lopez i Ben Affleck wzięli ślub

Jennifer Lopez i Ben Affleck poznali się w 2001 roku na planie filmu „Gigli”. Szybko zostali ulubieńcami mediów, a fani zaczęli ich jako „Bennifer”. Miesiąc po premierze filmu Affleck oświadczył się J.Lo, ale w 2004 roku para odwołała ślub.

Plotki o tym, że Jennifer Lopez jest w związku Bennem Affleckiem pojawiły się w maju 2021 roku. Sami zainteresowani potwierdzili je 24 lipca. W dniu swoich urodzin artystka opublikowała zdjęcia z jachtu, na których całuje dawnego ukochanego. Oficjalnie jako para pokazali się we wrześniu na 78. Festiwalu Filmowym w Wenecji. W kwietniu tego roku  Jennifer Lopez potwierdziła natomiast, że ponownie - po 20 latach - przyjęła oświadczyny Bena Afflecka.

16 lipca 2022 roku Jennifer Lopez i Ben Affleck wzięli ślub, a artystka przyjęła nawet nazwisko męża.

Zrobiliśmy to. Miłość jest piękna. Miłość jest dobra. I okazuje się, że miłość jest cierpliwa. 20 lat cierpliwości - napisała w wiadomości do fanów Jennifer Lopez. 

Zdjęcia lotem błyskawicy obiegły media, podobnie jak dokument potwierdzający małżeństwo znanej pary.

Serdecznie gratulujemy!

Wszystkie dostępne w sieci zdjęcia ze ślubu Lopez i Afflecka znajdziecie w galerii pod artykułem.

CZYTAJ TAKŻE: