Jennifer Lopez i Ben Affleck byli parą na początku lat 2000. Media i fani (których w tamtym okresie mieli naprawdę wielu) okrzyknęli ich mianem Bennifer. Niestety, ich związek rozpadł się. Jednym powodów miała być nagonka ze strony tabloidów, które śledziły ich każdy krok i odzierały z prywatności. Niedawno, choć chyba nikt się tego nie spodziewał, piosenkarka i aktor wrócili do siebie po 17 latach. Teraz znów publicznie okazują sobie czułości. I to w samej Wenecji!

Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem - zdjęcia

Przez kilka ostatnich miesięcy za jedyne wspólne zdjęcia Bennifer opublikowane w mediach odpowiadali paparazzi. Dopiero w lipcu na instagramowym profilu Jen pojawiła się pierwsza fotografia z Benem. Wrzuciła ją z okazji swoich 52. urodzin i podpisała serduszkiem. Teraz zakochani po raz pierwszy po prawie dwóch dekadach przerwy pojawili się wspólnie na salonach. Okazja była wyjątkowa - 78. Festiwal Filmowy w Wenecji, podczas którego Ben Affleck świętował sukces swojej nowej produkcji.

Para pozowała na ściance i przechadzała się po czerwonym dywanie podczas premiery filmu "Ostatni pojedynek" (reż. Ridley Scott), do którego Ben Affleck współtworzył scenariusz. Jeśli chodzi o stylizacje, piosenkarka miała na sobie długą dopasowaną, białą suknię z głębokim, bogato zdobionym dekoltem, aktor i producent wystąpił natomiast w klasycznym garniturze. I choć ich pojawienie się było spodziewane, to zaskoczeniem były czułości, które zakochani okazywali sobie na każdym kroku. Spojrzenia przepełnione miłością, romantyczne gesty i pocałunki uwiecznili na zdjęciach fotoreporterzy.

Trzeba przyznać, że miłość unosi się w powietrzu!

Zdjęcia Jennifer Lopez i Bena Afflecka z festiwalu w Wenecji znajdziecie w naszej galerii.