Wszystko wskazuje na to, że związek Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza rozpadł się. Para, choć jeszcze przed kilkoma tygodniami świętowała wspólnie Dzień Niepodległości Dominikany, z której pochodzi sportowiec, podobno nie jest już razem z powodu jego niewierności. On jest w Miami, gdzie przygotowuje się do sezonu baseballowego, ona kręci film na Dominikanie - mówi informator z otoczenia pary. Jeśli to prawda, wiele do zrobienia będą mieli prawnicy byłych partnerów. 

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez rozstali się 

Plotki o problemach w związku Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza pojawiły się w trakcie pierwszego lockdownu. W jednym z wywiadów piosenkarka przyznała, że w trakcie kwarantanny, by "wzmocnić związek", razem z partnerem korzystali z usług psychoterapeuty.

Na początku pandemii wszyscy byliśmy przepełnieni niepokojem. [...] Próbowałam wykorzystać ten czas. Musieliśmy popracować nad sobą i przeszliśmy terapię. Myślę, że to bardzo pomogło naszej relacji - mówiła Lopez.

Miesiąc temu w sieci pojawiły się natomiast pierwsze informacje na temat niewierności Rodrigueza. O romans z byłym baseballistą oskarżono Madison LeCroy, gwiazdę reality show "Southern Charm". Ta jednak szybko zdementowała sensacyjną wieść. W rozmowie z "Page Six" przyznała, że rzeczywiście miała kontakt ze sportowcem, ale jedynie rozmawiali i nigdy nie spotkali się osobiście.

- On nigdy fizycznie nie zdradził ze mną swojej narzeczonej. Wszystko wydarzyło się rok temu, ale dopiero teraz się o tym mówi [...] Nie wiem, co robić. Nie chcę niczego złego dla mojej ani jego rodziny, ani dla mojej. Jesteśmy zdecydowanie niewinni - zapewniała Madison LeCroy.

Na nic jednak nie zdały się tłumaczenia LeCroy. Skandal był ostatecznym powodem, dla którego Jennifer Lopez i Alex Rodriguez w końcu zerwali. 

Były już problemy, Jennifer była tym naprawdę zawstydzona - tłumaczy informator z otoczenia pary.

Zobacz także:

Przedstawiciele obu stron ani sami zainteresowani nie skomentowali jeszcze plotek o rozstaniu.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez - historia związku

Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza zostali parą w 2017 roku. Dwa lata później, na początku 2019 roku sportowiec oświadczył się piosenkarce. Ze względu na pandemię ich ślub został dwukrotnie odwołany. Jeśli faktycznie doszło do rozstania, byli partnerzy z pewnością skorzystają teraz z pomocy prawników. W sierpniu 2020 roku para kupiła wspólnie dom w Miami wart 33 mln dolarów.

W ciągu ostatnich kilku dni odbywały się gorączkowe spotkania dotyczące podziału aktywów. Jennifer i Alex prowadzili razem interesy, pracowali przy wielu projektach biznesowych i transakcjach na rynku nieruchomości. Aktorka chce jak najwięcej zagarnąć dla siebie. Nie byli jeszcze małżeństwem, więc jest to mniej skomplikowane, ale do uregulowania jest mnóstwo spraw majątkowych - mówią osoby z ich otoczenia.

ZOBACZ TEŻ: Alex Rodriguez zdradził Jennifer Lopez? Jest oświadczenie jego rzekomej kochanki