Jennifer Aniston i Brad Pitt zagrają razem!

Mimo, że spekulacjom o powrocie do siebie uwielbianej hollywoodzkiej pary nie ma końca - trzeba przełknąć gorzką prawdę. Zarówno aktorka znana z "Przyjaciół" jak i Pitt układają osobno życie. Ich wielkim sukcesem jest brak wzajemnej nienawiści do siebie, czego dowodem są przyjacielskie gesty uwiecznione choćby na słynnej fotografii z gali SAG Awards. Tymczasem Jennifer i Brad spotkają się we wspólnym projekcie aktorskim. 

ZOBACZ TEŻ:  Najlepsze filmy z Jennifer Aniston

To będzie pierwsze zawodowe spotkanie Brada Pitta i Jennifer Aniston od 19 lat! Chodzi o angaż do filmowego klasyka "Fast Times at Ridgemont High" ("Beztroskie lata w Ridgemont High"). Co ciekawe, szczegóły na temat produkcji utrzymane są w ścisłej tajemnicy, a wszystko zostanie ujawnione podczas wydarzenia live 20 sierpnia w mediach społecznościowych: na Facebooku i TikToku. O czym będzie najnowszy film pary ex-małżonków? Oto, co możemy przeczytać w oficjalnym opisie produkcji:

"Grupa nastolatków przeżywa beztroskie chwile związane z okresem dojrzewania. 15-letnia uczennica liceum, Stacy Hamilton pracuje w pizzerii w Ridgemont Mall i pragnie przeżyć swój pierwszy raz. W tajniki inicjacyjne wprowadza ją bardziej doświadczona przyjaciółka, Linda Barrett. Nieśmiały Mark "Rat" Ratner, uczeń drugiej klasy liceum, pracuje w centrum handlowym jako asystent asystenta menedżera w kinie. Chłopak pragnie poznać dziewczynę swoich marzeń. Jego przyjaciel, podrywacz Mike Damone, który uważa się za specjalistę w sprawach kobiet, staje się instruktorem Marka w sprawach damsko-męskich. Podczas lekcji biologii Mark i Stacy zostają wyznaczeni do wspólnego wykonania ćwiczenia laboratoryjnego" 

Film zapowiada się niezwykle ekscytująco: w projekcie wezmą bowiem udział największe gwiazdy Hollywood: Sean Penn, Julia Roberts, Matthew McConaughey, Henry Golding, Shia LaBeouf oraz Morgan Freeman. Mamy przeczucie, że jednak najwięcej uwagi przyciągnie para byłych małżonków, między którymi nadal widać chemię.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez SAG Awards (@sagawards) Maj 1, 2020 o 12:03 PDT

Jennifer Aniston i Brad Pitt: historia związku

Historia związku Jennifer Aniston i Brada Pitta jest niezwykle burzliwa. Para poznała się w 1998 rok i zakochała w sobie bez pamięci. Zdjęcia z lat 90. pokazują ich niezwykle szczęśliwych i wpatrzonych w siebie. Złośliwi zarzucali nawet upodobnienie się do siebie aktorskiej pary. Ta idylla trwała do czasu, aż Brad Pitt nie poznał Angeliny Jolie. Para rozwiodła się w 2005 roku, a Jennifer bardzo przeżyła to porzucenie. Świat podzielił się na team Jennifer i team Angelina, bo oczywiście Jolie dostała łatkę "tej, która rozbiła związek". Jennifer Aniston długo unikała bolesnych spotkań z dawnym ukochanym. Ostatnie zdjęcia i zgoda na udział w jednym projekcie pokazują jednak, że trudno zapomnieć o kimś, kogo się kochało. Dziś podobno para utrzymuje dość przyjacielskie stosunki. A sympatycy tego duetu marzą, by rozwiedziony aktor i singielka Aniston zagrali też razem w życiu prywatnym. 

ZOBACZ TEŻ: Angelina Jolie i Justin Theroux razem. Aktorka uwzięła się na Jennifer Aniston?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jennifer Aniston & Brad Pitt (@jennpitt) Maj 24, 2020 o 1:08 PDT

 

 

Spodobał Ci się nasz serwis? Polub nas na Facebooku!

Zobacz także:

Julia o poranku

Opublikowany przez Kobieta.pl Czwartek, 18 czerwca 2020