To była ulubiona para Ameryki: Jennifer Aniston i Brad Pitt byli małżeństwem przez 5 lat. Zaczęli spotykać się w 1998 roku, na długo przed wynalezieniem internetu i mediów społecznościowych, co nie przeszkodziło milionom fanów śledzić na bieżąco ich małżeńskich perypetii. Finalnie gwiazdorska para rozstała się w 2005 roku, co było ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich.  Wielu fanów do dziś nie pogodziło się z rozpadem ich małżeństwa mimo że każde z gwiazdorów w międzyczasie zdążyło zaliczyć kolejne nieudane małżeństwo.

Angelina Jolie i Brad Pitt oficjalnie rozwiedzeni. Co z dziećmi pary?

Jennifer Aniston i Brad Pitt są parą

Przyczyną rozpadu małżeństwa Brada Pitta i Jennifer Aniston był romans aktora z Angeliną Jolie, z którą na przestrzeni kolejnych dziesięciu lat aktor założył rodzinę i doczekał się sześciorga dzieci. Z kolei jego była żona zaręczyła się z innym kolegą po fachu, Justinem Theroux (mówiło się, że para powiedziała sobie sakramentalne tak, ale finalnie okazało się, że związek nie był prawomocny); rozstali się 5 lat później.

Jennifer Aniston i Brad Pitt mają się pobrać?

Obecnie Aniston i Pitt są wolni i ten fakt wywołał szaloną lawinę spekulacji, jakoby para do siebie wróciła i zdecydowała się kontynuować przerwany przed laty związek. Wszystko przez fakt, że Pitt, jeśli wierzyć doniesieniom zagranicznej prasy, miał zjawić się na świętowanych w lutym urodzinach Aniston. Mówi się, że para nie tylko do siebie wraca, ale też planuje po raz drugi usankcjonować swój związek. Drugi ślub miałby odbyć się 29 maja br, a więc w 19. rocznicę tego pierwszego, który para wzięła w jednym z meksykańskich kurortów. Trzeba przyznać, że cała akcja wygląda na trochę grubymi nićmi szytą, ale szum wokół pary każe myśleć, że coś może jednak jest na rzeczy? Jak myślicie, czy to tylko pobożne życzenia fanów i nic ponad zwykłe plotkowanie, czy faktycznie Jennifer Aniston i Brad Pitt spróbują odbudować dawna relację, a być może nawet zdecydują się na drugi ślub?