Hejt z powodu nadwagi: jak udało ci się zdobyć przystojnego męża?

Jenna Kutcher z Wisconsin w USA jest fotografką - robi zdjęcia ślubne i weselne, ma tysiące fanów na Instagramie, chętnie dzieli się też fotografiami z prywatnego życia. 29-latka opublikowała ostatnio swoje zdjęcia z mężem, Drew, na których oboje pozowali podczas spaceru po plaży, w kąpielowych kostiumach. Uśmiechnięta, kochająca się para wzbudziła zaskakujące komentarze, które wstrząsnęły poczuciem pewności siebie u Jenny.

Kobieta zaczęła otrzymywać wiadomości, w których internauci pytali, w jaki sposób udało jej się zdobyć i poślubić tak dobrze wyglądającego mężczyznę. "Pan Sześciopak", jak fotografka nazywa swojego męża, to ideał dla wielu kobiet - wysportowany, szczupły, przystojny. Hejterzy sądzili chyba, że kobieta z nadwagą nie zasługuje na takiego męża. Jenna postanowiła jednak nie poddawać się i w obszernym poście odpowiedziała na obraźliwe komentarze.

Mój mąż przytula każdą krągłość mojego ciała. Robił to przez ostatnie dziesięć lat i wciąż przypomina mi, że jestem piękna, nawet gdy ja sama uważam inaczej. (...) Więc tak, mam duże ramiona i pupę, ale to oznacza, że jest mnie więcej do kochania! Wybrałam człowieka, który poradzi sobie z tym!

Jenna zakończyła swoją wypowiedź stwierdzeniem, że ona sama jest czymś znacznie więcej, niż tylko ciałem, tak samo jak jej mąż i wszyscy zdziwieni ich związkiem. "Prawdziwa miłość nie patrzy na rozmiar" - napisała, a jej post polubiło już prawie 70 tysięcy osób. Brawa dla Jenny i jej wspierającego męża! Takie pozytywne historie przywracają wiarę w miłość, nie sądzicie?

 

Someone once slid into my DMs and told me they couldn’t believe I had managed to land a guy as good looking as @kickingitwithkutch. I’ll be honest that I was taken aback. Part of my insecurity with my body has stemmed around being married to Mr. 6-Pack himself. Why should I, a curvy girl get him? I feel unworthy and when I write narratives in my head that because I am not thin, I don’t deserve him This man has embraced every curve, every dimple, pound and pimple for the last ten years and has always me reminded me that I’m beautiful even when my inner dialogue doesn’t match.  So yes, my thighs kiss, my arms are big, and my bum is bumpy but there is just more of me for him to love and I chose the man that could handle alllll that (and so much more!) I am so much more than my body, so is he, and so are you. Double tap if true love doesn’t see size. Photo by: @mrslindseyroman

Post udostępniony przez JENNA KUTCHER (@jennakutcher) Mar 14, 2018 o 4:17 PDT

ZOBACZ TEŻ: