Niezwykłą współpracę zawiązały dwie lokalizacje – Restauracja Endorfina Foksal w Pałacu Zamoyskich oraz Pałac i Folwark Łochów.

Jeśli Sylwester to.. prawdziwy Bal! Z gwiazdami, muzyką na żywo i pokazami artystycznymi

W ENDORFINIE, JAK W KASYNIE

Bal Casino Royale w Endorfina Foksal, czyli w samym centrum stolicy to impreza, której „przewodzić” będą Sabina Jeszka i Tomasz Ciachorowski. Przy barze zachwyci Flair Factory Tomasz Małek i Marek Posłuszny - z mistrzowskim pokazem barmańskim. O oprawę muzyczną zadba zespół Vogue Band i DJ Prince Vitold, a pokazy wyjątkowych choreografii zespołu zawodowych tancerzy zachwycą na scenie w trakcie wieczoru.

Sylwester z Gwiazdami w Endorfinie Foksal. Scenę rozświetlą Sabina Jeszka i Tomasz Ciachorowski

W ŁOCHOWIE DLA DUŻYCH...

Pałac i Folwark Łochów proponuje nam podróż do posiadłości Wielkiego Gatsby’ego. Sylwester tutaj to mnogość wariantów i możliwości. Coś dla siebie odnajdą świeżo zakochani, grupy przyjaciół, jak i rodziny z dziećmi.

Nowe modne miejsce pod Warszawą - Folwark Łochów - w sylwestra roztańczy.. Wielki Gatsby! Z pomocą Anny Głogowskiej i Roberta Kochanka

Sama wigilia Nowego Roku to Anna Głogowska i Robert Kochanek, jako prowadzący ten wyśmienity wieczór w stylu lat 20 i 30. Akrobatyczne show przygotowało dla gości Duo Stilla, a pokazy taneczne zespołu najlepszych tancerzy na pewno wprowadzą w nastrój kierujący nogi na parkiet, gdzie zespół Life Club Band występami na żywo i DJ Zaks za konsolą podsycą go jeszcze bardziej.

W ŁOCHOWIE DLA MAŁYCH…

Kompleks w Łochowie udostępnia swoje przestrzenie również najmłodszym i dla dzieci także przygotowana została sylwestrowa zabawa - bal w Krainie Czarów, a w trakcie pobytu pociechy będą mogły uczestniczyć w różnych atrakcjach i warsztatach pod opieką wyspecjalizowanych animatorów, czy odwiedzić mini ZOO.

Nie warto czekać! Najlepszy Bal Sylwestrowy tylko w Endorfinie i Łochowie!