Nagrodzy przez spacjalistów oczekawany przez rodziców

Najnowszy fotelik RECARO Toria Elite, zaraz po premierze został doceniony w prestiżowym plebiscycie German Design Award za stylistykę i wysoki poziom dbałości o bezpieczeństwo dziecka. Również jury Plus X Award wyróżniło fotelik w kategoriach wysokiej jakości wykonania, designu, funkcjonalności czy też ergonomii. Te ważne nagrody potwierdzają dopracowanie RECARO Toria Elite – fotelika opracowanego zgodnie z normą i-Size i przeznaczonego dla dzieci o wzroście 76-150 cm (od 15 miesięcy do 12 lat).

Zwiększona nośność pasów wewnętrznych

Homologacja i-Size pozwala na uniwersalny montaż RECARO Toria Elite w każdym samochodzie wyposażonym w fotele zgodne i-Size. Co istotne Toria Elite pozwala na przewożenie dziecka w pasach wewnętrznych aż do 20 kg wagi ( max. 105 cm). Pasy wewnętrzne RECARO Toria Elite, mają system bezpieczeństwa HERO. Połączenie ochraniaczy pasów naramiennych i zagłówka zapobiega skręceniu pasów w trakcie zapinania, ześlizgiwaniu się ochraniaczy przez co zapewnia bezpieczny i łatwy proces przypinania dziecka w foteliku. 

Bezpieczeństwo to priorytet

System zaawansowanej ochrony bocznej ASP zapewnia dodatkową ochronę podczas zderzeń bocznych wspomagając konstrukcję fotelika pochłaniającą energię. Intuicyjny i eliminujący ewentualne błędy montaż w systemie ISOFIX ma również pozytywny wpływ na bezpieczeństwo s zastosowany dodatkowo system HERO w zapewnienia najwyższy poziom bezpieczeństwa dziecka w podróży.

Wysoki komfort

Wiele dodatkowych funkcji w jakie wyposażono fotelik RECARO Toria Elite, dba o wygodę oraz zdrową i optymalną pozycję dziecka podczas jazdy, zapewniając spokojną i bezpieczną podróż. Toria Elite przekracza oczekiwania rodziców dzięki zastosowaniu dodatkowych systemów komfortu. Wbudowany system wentylacji zapewnia cyrkulację powietrza pod dzieckiem zwiększając komfort w upalne dni. Wyjątkowo wygodne siedzisko i oparcie, dopasowuje się idealnie do ciała dziecka i posiada 3-stopniowy system odchylania do pozycji spoczynkowej. Dodatkowo w linii Prime, wbudowane w zagłówek fotelika, głośniki dbają o bezpieczeństwo i prawidłową zdrową pozycję dziecka w foteliku. Dziecko słuchając ulubionej muzyki lub bajek siedzi wyprostowane i trzyma głowę w bezpiecznej strefie zagłówka, co dodatkowo zwiększa jego bezpieczeństwo.