Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk byli razem przez ponad 10 lat, jednak nigdy nie wzięli ślubu. Para doczekała się trójki dzieci: Oliwii (19 lat), Szymona (15 lat) i Jana (10 lat). Aktorka w lipcu 2013 roku w Gdańsku przeszła operację usunięcia guza trzustki, następnie leczyła się w prywatnej klinice w Szwajcarii. Pomimo obiecujących prognoz, nie udało się uratować aktorki. Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku w swoim rodzinnym domu w Gdyni Orłowie. Sławę przyniosły jej role w „Złotopolskich”, „Kariera Nikosia Dyzmy” i „Ciemna strona Wenus”.

Jarosław i Oliwia Bieniuk pierwszy raz tak szczerze o życiu po śmierci Anny Przybylskiej

W intymnej rozmowie z Vivą Jarosław i Oliwia Bieniuk opowiedzieli o próbie odbudowania życia na nowo po stracie bliskiej osoby, ukochanej partnerki i, a może przede wszystkim, mamy

"Myślę, że żaden facet nie jest w stanie zastąpić dzieciom matki. Ja w każdym razie nigdy bym się nie podjął takiego zadania. Oczywiście musiałem przejąć część obowiązków kobiecych, ale nie byłem w tym sam, bo moja mama mieszkała z nami przez dłuższy czas. Teraz mieszkamy z moją dziewczyną Zuzą, ale wtedy, w tym strasznym okresie po odejściu Ani, to babcia przejęła jej obowiązki. To ona scalała nasz dom. Moja mama zresztą zawsze dbała o to, żeby był obiad, śniadanie, pełna lodówka. Ale też i przytulanie, miłość" - mówi Jarosław Bieniuk, a jego słowa potwierdza Oliwia - "Tata mówi prawdę. Jest jak najbardziej przytulaśny".

Były partner Anny Przybylskiej musiał poradzić sobie z czasem żałoby, jednocześnie starając się prowadzić normalny tryb życia z dziećmi, aby te nie skupiały się na stracie mamy.

"Musiałem unieść bagaż emocjonalny i okazywać dzieciom uczucie tak, żeby jak najmniej odczuły tę wielką pustkę. Jeszcze pół roku po śmierci Ani spaliśmy we czwórkę w jednym łóżku. W końcu Oliwia się zbuntowała, powiedziała, że jej niewygodnie, i wróciła do swojego pokoju"

Choć Anna Przybylska chorowała ponad rok, nagła śmierć aktorki w młodym wieku zaskoczyła jej bliskich. "Zawalił się całej naszej rodzinie świat. Wszyscy byliśmy w szoku. Ja starałam się nie przygotowywać na śmierć mamy, bo nie wierzyłam, że odejdzie. Ale cóż, miałam wtedy 12 lat…" - wyznaje w wywiadzie Oliwia.

Jarosław Bieniuk: "to był jeden z najgorszych dni w życiu"

Jarosław Bieniuk wspomina Dzień Matki po śmierci Anny Przybylskiej u najmłodszego syna, Jana. Gdy inne dzieci śpiewały piosenki dla swoich mam, siedzących z nimi w sali, 3-latek płakał. "Popełniłem błąd i zamiast zatrzymać wtedy Jasia w domu, to pozwoliłem mu być w przedszkolu. Tam śpiewał piosenkę dla mam z innymi dziećmi, a ja widziałem, jak po policzkach lecą mu łzy, choć nie potrafił chyba nazwać tych emocji, miał trzy lata. A dla mnie to był jeden z najgorszych dni w życiu. Czułem się, jakby ktoś moje serce kroił na kawałki. Niepotrzebnie posłałem go do przedszkola"

Zobacz także: