Janina Ochojska ma raka piersi

Janina Ochojska, szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej i jednocześnie kandydatka do Parlamentu Europejskiego zdobyła się na bardzo szczere wyznanie.

Ochojska na swoim Twitterze zamieściła nagranie, w którym wyznała, że zdiagnozowano u niej raka piersi. "Kilka dni temu dowiedziałam się, że choruję na raka piersi. To ogromna rewolucja w moim życiu" - powiedziała szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej. 

Jakiś czas temu Janina Ochojska potwierdziła, że kandyduje do Parlamentu Europejskiego z listy Koalicji Europejskiej. Czy to oznacza, że w obecnej sytuacji wycofa się z kandydowania?

Janina Ochojska ma raka piersi: czy zrezygnuje z kandydowania do PE?

Janina Ochojska w nagraniu odniosła się do swoich planów związanych z kandydowaniem do Parlamentu Europejskiego. Jak widać jej decyzja jest przemyślana. 

"Chcę państwu powiedzieć, że nie rezygnuję na kandydowania. To kandydowanie jest bardzo ważnym etapem w moim życiu. To, co dotychczas robiłam w PAH-u, chcę kontynuować w Parlamencie Europejskim" - powiedziała Ochojska i dodała: "Mam nadzieję, że będę się spotykała się z państwem w okresie kampanii Na Facebooku, Twitterze, Skypie."

Janina Ochojska zaapelowała do wszystkich kobiet

Janina Ochojska przyznała się do ważnej rzeczy związanej z profilaktyką raka piersi i zaapelowała do wszystkich kobiet.

Nie badałam się przez trzy lata. Dlatego apeluję do wszystkich kobiet, żeby badały się jak najczęściej. Żeby, kiedy spotka nas ta choroba, mieć świadomość, że to jest tylko etap w życiu. Każde z nas może znaleźć w sobie tę siłę, żeby przezwyciężyć wszystkie trudności związane z tą chorobą - dodała na koniec Janina Ochojska.

Całe nagranie Janiny Ochojskiej znajdziecie poniżej. 

To ważne słowa Janiny Ochojskiej, które powinny trafić do każdej kobiety. Profilaktyka jest najważniejsza i może nam uratować życie.