Poznali się na zajęciach tanecznych, które prowadził Jan. Młodsza od niego Lenka Tvrzova początkowo nie zwróciła uwagi na sporo starszego mistrza. Po latach spotkali się ponownie i tym razem zaiskrzyło. W 2014 roku, po kilku latach związku. para zaręczyła się, a półtora roku później wzięli ślub. Teraz, po latach starań, Klimentowie ogłosili, że wkrótce zostaną rodzicami.

Lenka Kliment jest w ciąży. Jan Kliment zostanie ojcem

Nowinę o ciąży tancerze przekazali za pośrednictwem social mediów. Na instagramowych profilach Jana Klimenta i jego żony Lenki pojawiły się zdjęcia, na których obejmują się, pokazując do obiektywu zdjęcie USG. 

Fotografie są szalenie urocze, ale szczególną uwagę zwraca opis. Jak się okazuje, ich droga do rodzicielstwa nie była prosta, a starań nie ułatwiały pytania o powiększenie rodziny...

Czekaliśmy na ten moment tak długo, wytrzymaliśmy wszystkie pytania typu: »A kiedy dziecko?«, »Czy wy nie chcecie dzieci?«, »Dlaczego jeszcze nie macie dzieci, jak jesteście tak długo razem?«, »Wy tylko o karierze myślicie i o dzieciach nie«, »Macie w ogóle plany jak powiększyć rodzinę?«. I tak dalej i dalej… przez kilka lat - czytamy.

Nie zawsze da się wszystko zaplanować i nie zawsze jest wszystko ot tak. Udało się i w tym roku zostaniemy rodzicami! Jesteśmy przeszczęśliwi dla nas to cudowny czas, NASZ CZAS - poinformowali.

Na koniec para poprosiła fanów, by wstrzymali się z gratulacjami do rozwiązania i po prostu życzyli im zdrowia:

Prosimy tylko abyście trzymali za nas kciuki, żeby byli zdrowi. Gratulacje dopiero, jak się urodzi.

Na swoim profilu przyszła mama napisała jeszcze, jak się czuje:

Czuję się taka szczęśliwa i spełniona, chociaż nie do końca wiem, co nas czeka. Ale cieszę się na to! Przed nami nowy etap i nowe życie - ujawniła.

Zgodnie z prośbą przyszłych rodziców życzymy dużo zdrowia i trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!

CZYTAJ TAKŻE: