Rysunki, które pokazują prawdziwe oblicze długiego związku

Pochodzący z Izraela Yehuda Devir jest ilustratorem, który tworzy głównie komiksy. W jego rysunkach widać więc mocny rys humorystyczny, zwłaszcza, kiedy przedstawia swoje kilkuletnie małżeństwo z żoną Mayą. Portretując momenty z życia w związku, wspólne chwile te lepsze i gorsze Devir sprawia, że odbiorca może spokojnie się z nim indentyfikować. Każdy, kto był w dłuższym związku ma pewnie podobne doświadczenia - romantyczne uniesienia i prozę dnia codziennego.

ZOBACZ TEŻ:

Była gwiazdą mody. Znał ją i szanował cały świat. Wtedy usłyszała diagnozę

16-latka z zespołem Downa podbija świat mody!

Mają 22 dzieci i tworzą największą rodzinę na Wyspach Brytyjskich. Jak wygląda ich życie?

Ilustrator scenki do rysunków tworzy we współpracy z partnerką - ona, graficzka z zawodu, skupia się na typografii i kolorach, on na uchwyceniu właściwego momentu. W ten sposób powstał cały partnerski komiks "One of those days" ("Jeden dzień z życia" przyp.red.).

Kocham fakt, że moja żona zawsze wie czego chce i jak to zdobyć. Ma niezwykłą umiejętność koncentracji. Jeśli czegoś chce i ustali sobie cel, prze do przodu niczym czołg. Nic nie jest w stanie je zatrzymać., mówi Yahuda.

Małżeństwo z ilustracji poznało się w 2010 roku, a na ślubnym kobiercu stanęło sześć lat później. Ich codzienność, mimo, że w dalekim Izraelu, nie różni się zbytnio od "szarej" rzeczywistości wielu par. Poznajecie te scenki z autopsji?

Zobacz także:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I picked the most beautiful flower in the garden!

A post shared by YEHUDA DeVIR OFFICIAL (@jude_devir) on Apr 14, 2018 at 9:50am PDT