Nasz dom - oaza spokoju. Czy dla wszystkich?

Lockdown spowodowany pandemią koronawirusa zamknął nas w domach. Wiele z nas traktowało go dotąd jak sypialnię, inni nie przykładali wagi do wystroju. Nagle zaczęliśmy doceniać komfort i poczucie bezpieczeństwa jakie dają nam własne cztery kąty. W minionym roku Polacy tłumnie ruszyli do remontów, a sklepy budowlane przeżywały największe dotąd oblężenie - wszystko po to, by nasz dom pełnił rolę całego świata, który przed nosem zamknęła nam pandemia. Ale są wśród nas i ci, którym pandemia otworzyła nowe drzwi - doceniliśmy bezpieczeństwo naszego domu, czas spędzony z rodziną, odkryliśmy nowe pasje, do realizacji których nie trzeba spędzić 8 h w samolocie.  

Kasia Tusk uchyla rąbka tajemnicy - jak wygląda jej sypialnia?

W poszukiwaniu inspiracji podglądaliśmy gwiazdy, które chętniej niż zwykle pokazywały nam wnętrza swoich domów. Do takich popularnych osób w sieci należy Kasia Tusk, influencerka, która dotąd bardzo chroniła prywatność swoją i najbliższych,a ostatnimi czasy chętniej niż zwykle uchylała rąbka tajemnicy swojego domu. Czujnym obserwatorom udało się nawet podejrzeć jak wygląda alkowa instagramerki. Zachwyt sypialnią Kasi Tusk skończył się dla najbardziej "zainspirowanych", jak Zara Home, wielką medialną burzą.

Sypialnia Kasi Tusk - minimalizm i rustykalny styl

Okazuje się, że pokój sypialny Kasi Tusk utrzymany jest w tym samym minimalistycznym stylu, co cały piękny dom w Trójmieście. Rustykalny charakter sypialni podkreśla wszechobecna biel i naturalne materiały: len, bawełna, drzewo. Nastrój podkreślają mięsiste zasłony w ogromnych oknach, ciepłe światło lampek i wiele poduszek i narzut, które kuszą, by zatopić się w czułych objęciach relaksu.

Kasia Tusk uchyla rąbka tajemnicy - jak wygląda jej sypialnia?0

Sypialnia zdradza wiele więcej o jego właścicielu, niż z pozoru może nam się wydawać. Nieskazitelna biel pościeli i ład w sypialni świadczy o perfekcjonizmie i wysokim poczuciu estetyki. Duże okna, pod którymi ustawione jest łóżko oznacza, że Kasia jest raczej rannym ptaszkiem, który lubi budzić się z pierwszymi promieniami słońca. Warto też zwrócić uwagę na tytuły książek, które autorka bloga Make Life Easier trzyma pod ręką, na parapecie - to wiele zdradza na temat jej zainteresowań. Choć na pewno lektury przegrywają w nierównej walce o zainteresowanie z uroczym Portosem.  

Kasia Tusk uchyla rąbka tajemnicy - jak wygląda jej sypialnia?4

Wygląda na to, że sypialnia jest ulubionym miejscem wszystkich członków rodziny, bo nie raz Kasia musi dzielić się miejscem w łóżku nie tylko z niesfornym pupilem, ale też z harcującą, z poranną niespożytą energią, córeczką.

W przypadku influencerki, sypialnia nie pełni tylko roli pokoju do spania, ale również funkcjonuje jako bawialnia dla dziecka, biuro, a nie raz nawet studio fotograficzne. To oznacza, że panuje w nim dobra energia, która pozwala na odpoczynek i odstresowanie się po całym dniu, ale też na kreatywność. Mamy też jedną świetną wiadomość dla wszystkich czytelników - Kasia Tusk, tak samo jak my wszystkie, ma to jedno specjalne krzesło, "bohatera drugiego planu", które służy za wieszak na ciuchy z poprzedniego dnia. Ufff... 

Kasia Tusk uchyla rąbka tajemnicy - jak wygląda jej sypialnia?8

Skoro mowa o ubraniach, trudno nie wspomnieć o ulubionych modelach piżam Kasi Tusk. Instagramerkę najczęściej można przyłapać nad poranną kawą w komplecie, którego krój został ukradziony z męskiej garderoby. To retro zestaw złożony z eleganckiej koszuli z kołnierzykiem, zapinanej na guziki i wygodne, szerokie spodnie. Tak jak w kwestii pościeli, Kasia stawia na naturalne, zdrowe dla skóry materiały i jasną kolorystykę: rozbielony błękit, biel i szarości.