Filmik z symulacją porodu hitem na TIK Toku

"Jak wygląda poród?" - to pytanie z pewnością zadaje sobie lub zadawało wiele z was. Często filmiki dostępne w sieci w tym temacie są "zbyt obrazowe" i wręcz zniechęcają do ich oglądania. Tym razem jest inaczej i o dziwo filmik dostępny jest na Tik Toku. To pokazuje, że na tej platformie znajdują się nie tylko śmieszne filmiki, ale też wartościowe i każdy znajdzie coś dla siebie.

Filmik, który chcemy wam pokazać, to symulacja porodu, przygotowana przez edukatorkę porodów Krisha Crosley z Teksasu. Jej profil na Tik Toku (@serenitylifedoula) śledzi ponad 71 tysięcy obserwujących. Nic dziwnego, ponieważ Krisha jak nikt inny potrafi przekazać wiedzę na temat porodów.

Hitem okazał się filmik obrazujący, jak wygląda poród. Na nagraniu Krisha zademonstrowała przy pomocy sztucznej miednicy i lalki, jak wygląda poród naturalny. Podpowiada także, jak można rozszerzyć miednicę.

Czy zbliżyłbyś się do linii startu nie trenując wcześniej biegu? Nie! Przyszłe mamy mogą trenować do porodu. Uważam, że większa wiedza w danej dziedzinie, pozwala na podejmowanie lepszych decyzji - mówiła w rozmowie z portalem BuzzFeed.

To cię może zainteresować:

Internauci chętnie komentują filmiki trenerki, w komentarzach pisząc:

Dlaczego nikt nas nie przygotowuje do porodu właśnie w taki sposób?

To najbardziej wartościowy filmik na Tik Toku, jaki widziałam.

Świetna wizualizacja!

Szkoda, że nie widziałam tego przed swoim porodem.

Zobacz także:

Obejrzyjcie nagranie symulacji porodu. Co myślicie o takiej formie przekazywania treści?

Zobacz także:

@serenitylifedoula

##childbirth ##childbirtheducation ##naturalchildbirth ##naturalbirth ##naturalbirthtips ##birthdoula ##naturalbirthtrainer ##birthingtips ##birth ##doula

♬ All Together 004 DnB-JP - Grover van Kouldesak