Emily Ratajkowski w ogniu krytyki

Na Emily Ratajkowski spadła fala krytyki po tym, jak zamieściła na Instagramie zdjęcie z wakacji z synkiem. Modelka, która na początku marca po raz pierwszy została mamą, często pokazuje w swoich mediach społecznościowych synka, ale zawsze bez twarzy. Tym razem było podobnie. Ratajkowski zamieściła serię zdjęć z trzymiesięcznym chłopcem na rękach. Na profilu rozpętała się burza. O co poszło?

Internautów zaniepokoiło to, w jaki sposób Emily trzyma dziecko.

Traktuje dziecko jak torebkę. 

Wszystko w porządku z twoim dzieckiem?

To superniebezpieczne trzymać dziecko w taki sposób.

Pojawiły się też głosy, że modelka wykorzystała dziecko tylko po to, żeby pochwalić się swoją nienaganną figurą w bikini i zapomniała o wygodzie i bezpieczeństwie malucha.

Dziecko nie jest dodatkiem na Instagram - grzmiali komentujący na Instagramie.

Piers Morgan wsadza szpilę Emily Ratajkowski

Dziennikarz Piers Morgan, który znany jest z ciętego języka i niejednokrotnie już atakował Ratajkowski czy Meghan Markle, tym razem również nie oszczędził modelki.

Nie tak trzyma się dziecko. Miliony twoich obserwujących nie powinny być zachęcane do podobnego postępowania. Chętnie udzielę kilku wskazówek, jeśli ich potrzebujesz – napisał na Twitterze zamieszczając zdjęcie Emily z synkiem.

Emily Ratajkowski po fali krytyki wyłączyła możliwość dodawania komentarzy i nie odniosła się do nich w kolejnych postach na Instagramie.

 

Emily Ratajkowski i inne mamy na celowniku

Emily Ratajkowski odkąd została mamą cały czas jest na celowniku. Kiedy miesiąc po narodzinach synka zamieściła zdjęcie z restauracji trzymając w ręku kieliszek z Martini, Internauci pisali, że robi sobie wolne od macierzyństwa na wychodne. Pojawiły się też cenne rady o piciu alkoholu w trakcie karmienia piersią.

Zobacz także:

Technicznie rzecz biorąc, możesz napić się podczas karmienia piersią, o ile odciągałeś mleko dla dziecka przed wypiciem drinka. Możesz sobie pozwolić na jednego standardowego drinka i odczekać 2 godziny przed ponownym karmieniem piersią. Lekarze oczywiście zasugerowaliby całkowity zakaz picia z oczywistych powodów.

Przeczytajcie więcej o tym w naszym artykule:

Na krytykę w ostatnim czasie narażona jest również inna świeżo upieczona mama, Ida Nowakowska. Tancerka i prezenterka została skrytykowana za szybki powrót do pracy po porodzie, a Internauci zarzucają jej przedkładanie kariery nad dobro synka.

Taka kochająca mamusia i wróciła już do pracy, zamiast opiekować się takim maleństwem; Niecały tydzień, a ona już poza domem była. (...) No właśnie, jak można być tak zachłannym i pracę stawiać ponad dziecko?;

(...) Po porodzie dziecko potrzebuje ciepła matki; A tak podobno pięć lat czekała na dziecko, a dzisiaj więcej czasu dziecko spędza z babcią, bo mama nie ma czasu, kariera goni, masakra - to tylko część komentarzy, które zniknęły już z profilu PnŚ.

Więcej przeczytacie w naszym artykule: