NAPISZ LIST MIŁOSNY
Zamiast wysyłać SMS-y i wirtualne kartki, napisz do swojego mężczyzny list miłosny na pachnącej papeterii. Za kilka lat będzie miłą pamiątką. Jeśli zdecydujesz się wysłać list pocztą, naklej na kopertę spersonalizowany znaczek, np. z waszym zdjęciem. Takie znaczki kosztują 55 – 88 złotych i możesz je zamówić w każdym urzędzie pocztowym.

ZAMÓW ŻYCZENIA NA ŻYCZENIE
Nie potrafisz pisać o miłości? Nic nie szkodzi. Zrobią to za ciebie profesjonaliści (w dodatku za darmo). W walentynki copywriterzy agencji reklamowej Grey Group będą pisać on-line na Facebooku życzenia na zamówienie. Poszukaj aplikacji Wielka Walentynkowa Improwizacja, wyślij swoje zamówienie, podając, dla kogo są życzenia i jakie kluczowe słowa mają się w nich znaleźć.

WIECZÓR W STYLU HISZPAŃSKIM

Szampan z syropem różanym, menu hiszpańskie, a na koniec najlepszy deser pod słońcem: truskawki zapiekane pod sosem szodonowym (na bazie żółek i wina) – to wszystko przygotuje szef kuchni Hotelu Lando w Bobrowcu. Na hiszpańską kolację możecie wybrać się od 11 do 14 lutego. Ceny: od 99 zł za parę.

A MOŻE JAK W NOWYM JORKU?
Zakochani nowojorczycy nie wyobrażają sobie walentynek bez wycieczki dorożką po Central Parku. W Warszawie lub Krakowie też możesz dać się porwać na romantyczną przejażdżkę. Jest dość droga (ok. 150 zł), ale za to poczujesz się jak Carrie Bradshaw!