1. Stań przed lustrem, najlepiej nago. Popatrz na swoje ciało łagodnie, z miłością. Rozstępy? Trudno, tak reaguje Twoje ciało na whania masy. Nadprogramowe kilogramy? Kto powiedział,że tylko szczupłe kobiety mogą być sexy. Prawdziwi ludzie nie wyglądają tak jak Ci z okładek magazynów. Spróbuj znaleźć w sobie coś pięknego, koniecznie zapisz na kartce co to jest i noś ją zawsze przy sobie!

2. Podczas kąpieli czy prysznica - myj się czuje, dotykaj delikatnie. Do kąpieli użyj pachnącego olejku, a po wytarciu ciała wmasuj w nie balsam nawilżający. Zrób to tak jakbyś chciała zrobić przyjemność sobie.

3. Każdego dnia od rana albo wieczorem wygospodaruj 20 minut na ćwiczenia. Krótki jogging, seria brzuszków i skłonów, jazda na rolkach, a może rundka na stacjonarnym rowerze sprawi, że ciało nabierze sprężystości, a mózg wyprodukuje endorfiny - hormony szczęścia.

4. Zrób sobie prezent - kup seksowną, piękną bieliznę, taką, w której będziesz się dobrze czuła.

5. Zadbaj o swoje jedzenie. Nie chodzi o to żebyś zaczęła się odchudzać, albo jeść więcej (jeśli jesteś zbyt szczupła). Wybieraj zdrową żywność, która pozwoli twojemu organizmowi cieszyć się zdrowiem i energią witalną. Nie rób sobie wyrzutów sumienia z powodu jednego batonika czy kilku czekoladek.

6. Twoje ciało jest wyjątkowe, komórki wciąż dokonują przemian, mózg potrzebuje tyle energii co dziesięciowatowa żarówka, a nasz nos potrafi rozróżnić 50 000 zapachów. Doceń to!