Jak dziś wyglądają "najpiękniejsze bliźniaczki świata"? 

Ava Marie i Leah Rose Clements debiutowały w modelingu jako kilkuletnie dziewczynki. Ich mama, Jaqu Clements, od początku dbała o ich karierę. Była przekonana, że jej córki wyróżnia niezwykła uroda.  Przekonywały ją o tym nieustanne zachwyty, z którymi Ava i Rose spotykały się niemal od urodzenia. Zachęcona komplementami Jaqu zapisała wtedy niemal półroczne dziewczynki do agencji w Los Angeles. Jednak po kilku miesiącach zmieniła zdanie. Zrozumiała, że nie chce takiego dzieciństwa dla wymarzonych pociech i pozwoliła im na normalne życie z dala od obiektywu aparatu – chyba że tylko do rodzinnego archiwum.

Rodzinna sielanka trwała do czasu, aż dziewczynki skończyły 7 lat. Czy były ty niespełnione marzenia mamy czy dziewczynek, tego nie wiadomo, ale dziewczynki wróciły do modelingu. Gdy ukazały się ich pierwsze sesje – świat przecierał oczy ze zdumienia i podziwu nad ich urodą. To wtedy zyskały przydomek „najpiękniejszych bliźniaczek świata”. Jednak najwięcej propozycji współpracy pojawiło się, gdy matka założyła dziewczynkom konto w mediach społecznościowych. O ogromnym zainteresowaniu i szumie, jaki wzbudziły ich zdjęcia świadczy fakt, że ich profil na Instagramie śledzi niemal 2 miliony obserwatorów, a marki walczą o współprace z nastolatkami.

"Najpiękniejsze bliźniaczki świata" - rysa na idealnym obrazku?

Ich świat wygląda na idealny – piękne twarze, komercyjne współprace ze znanymi markami, idealne zdjęcia i bajkowe sesje. Niektórzy internauci doszukują się tu jednak rys na perfekcyjnym obrazku. Najwięcej zarzutów pada pod adresem matki dziewczynek. Czy „najpiękniejsze bliźniaczki świata” to przykład, jakich wiele wśród małoletnich gwiazd, których okrada się z dzieciństwa?

Z moimi dziewczynkami wszystko w porządku. One są szczęśliwe, mają niesamowite dzieciństwo z mnóstwem przyjaciół, z którymi mogą się bawić każdego dnia. Pojedyncza poza nie definiuje jakości ich życia. One grają i najwyraźniej są w tym całkiem dobre – mówiła Jaqu Clements w rozmowie z "Daily Mail".

Jak dziś wyglądają „najpiękniejsze bliźniaczki świata”? Zobacz w naszej GALERII: