Mała miss, Eden Wood, ma już 17 lat!

Natapirowane blond włosy objętości waty cukrowej, błyszczyk w kolorze truskawki, sukienka jak nadmuchana beza - mimo, że ten obrazek ocieka lukrem, wybory małych miss nie wszędzie cieszą się takim entuzjazmem, jak w Stanach Zjednoczonych. Amerykanie i Amerykanki kochają wybory piękności dzieci. Na fali popularności takich konkursów miss sławę zyskała Eden Wood. Gdy po raz pierwszy wystąpiła na scenie w pełnym makijażu i w wystudiowanej pozie, miała... 4 lata. 

Dziś Eden jest już niemal dorosłą kobietą - ma 17 lat. Od dziecka była poddawana ogromnej presji, konkurencji i wyśrubowanym standardom piękna. Jak to wpłynęło na jej dorastanie? Jak wygląda była mała miss piękności? 

Jak dziś wygląda jedna z najpopularniejszych małych miss piękności?

Eden Wood jest już niemal pełnoletnia, ale jeśli myślicie, że wyrosła ze swojego cukrowego stylu, to się mylicie. 17-latka pozostała wierna stylowi uosabiającemu typowe "american dream" lat 90. i ideał piękna w stylu "Żon Hollywood". Widać, że doświadczenie konkursów piękności od najmłodszych lat odcisnęło piętno na jej postrzeganiu piękna. Eden postawiła na karierę w modelingu. Została też gwiazdą reality show "Next Big Thing". 

Jak dziś wygląda mała miss piękności, Eden Wood? ZOBACZ GALERIĘ: