Sabrina: Jej przebój "Boys, boys, boys" w latach 80. nucił każdy

Jest 1987 rok. Piękna Włoszka o apetycznych kształtach i w skąpym bikini popija drinki z palemką i beztrosko pluska się w basenie śpiewając "boys, boys, boys". To wspomnienie pokolenia lat 80., którzy nie mogli odkleić wzroku od tego synonimu luksusu i seksownej wokalistki. Sabrina Salerno miała 18 lat, gdy jej piosenka "Boys (Summertime love)" stała się wielkim międzynarodowym sukcesem i obowiązkowym punktem na każdej dyskotece. 

Jak z nagłą sławą i uwielbieniem fanów (zwłaszcza mężczyzn) poradziła sobie młoda piosenkarka? Jak dziś wygląda i co robi 54-letnia Sabrina Salerno

Jak dziś wygląda 54-letnia Sabrina?

Sabrina Salerno urodziła się w Genui i od dziecka marzyła o karierze w modelingu – nawet wtedy, gdy jej wielki hit, „Boys,boys,boys”, był już nr. 1 list przebojów na całym świecie. Piękna Włoszka miała na swoim koncie tytuł Miss Wybrzeża, była też dziesiątą Miss Regionu Ligurii. Pracowała również jako modelka i prezenterka telewizyjna. Jednak gdy stała się wielką gwiazdą, skoncentrowała się głównie na muzyce. Czy żałowała kiedyś tej decyzji? Sabrina utknęła w szufladce „gwiazdy jednego przeboju”. Mimo że jej kolejne płyty cieszyły się uznaniem krytyków muzycznych, fani nadal chcieli widzieć w piosenkarce tę samą seksowną 18-latkę. 

Sabrina nie poddała się i dalej rozwija swoje pasje. Dziś 54-letnia Włoszka nie tylko nadal nagrywa (w 2018 r. wypuściła singiel "Voices"), ale jest też gwiazdą włoskiej telewizji, a na swoim koncie ma rolę w komedii "Modalità aereo", gdzie zagrała… samą siebie. Od 1994 r. jest też związana z Enrico Montim, z którym mają syna - Luca Maria.

A jak zmieniła się Sabrina przez te lata? My jesteśmy w szoku! Chcemy jej przepis na „wieczną młodość” i boskie ciało. Piosenkarka wygląda olśniewająco!

Zobaczcie naszą GALERIĘ zdjęć 54-letniej Sabriny:

hdsshsd