Kobieca sylwetka ma różne oblicza - szersze lub węższe biodra, pełniejsza pupa, a może mniej lub bardziej masywne uda? Latem ma to szczególne znaczenie, ponieważ ciężko jest zatuszować stylizacją mankamenty figury.

Dobrze dopasowany kostium kąpielowy może znacząco poprawić jej wygląd. Większość pań wybierając kostium kąpielowy szczególną uwagę przykłada do odpowiedniego dopasowania stanika, bagatelizując tym samym znaczenie jakie przy korygowaniu proporcji sylwetki mają majtki od kostiumu. Tylko zrównoważenie górnej i dolnej części ciała pozwoli nam uzyskać pożądany efekt. Brafitterka Change Lingerie podpowiedziała nam jak popularne fasony majtek wpływają na plażowy wygląd.

Z WYSOKIM STANEM

Dół kostiumu o klasycznym kroju  z dodatkowo podniesionym stanem i zakładką, która ukryje niechciane fałdki na brzuchu i wysmukli sylwetkę. Wyższy stan majtek poprawia także proporcje pań o krótkiej talii.

W ZESTAWIE ZE SPÓDNICZKĄ

Majtki z wbudowaną spódniczką skutecznie ukryją wszelkie niedoskonałości bioder i pupy. Dla pań o nieco szerszych biodrach będą jak znalazł.

WIĄZANE SZNURECZKAMI PO BOKACH

To bardziej wycięta wersja klasycznych fig.  Jest idealna dla pań, które chcą wyeksponować swoją zgrabną sylwetkę lub wydłużyć linię nóg.  Sznureczki po bokach będą dobrze wyglądać na osobie o raczej chłopięcej figurze typu marchewka, bez zbędnych centymetrów w biodrach.

BRAZYLIJSKIE

Model majtek, które są mocniej wycięte na pośladkach. Dzięki temu podkreślają kobiece krągłości i dodają seksapilu. Pasują do wielu rodzajów sylwetek, nieco wydłużają nogi i podnoszą pośladki.

MAJTKI TYPU HIPSTER

Szorty dla plażowiczek ceniących komfort i wygodę podczas wszelkich wakacyjnych aktywności. Dobrze wyglądać w nich będą Panie o szerokich biodrach, bo optycznie odejmują centymetry w tych partiach, a ponadto przykrywają również obwisłe pośladki.

MODNE KOSTIUMY KĄPIELOWE NA LATO 2016