Kiddy to marka premium, która już od ponad 50 lat konsekwentnie ustanawia nowe standardy podróżowania z dzieckiem w samochodzie dzięki innowacyjnym i pionierskim systemom bezpieczeństwa. To produkty, które powstały poprzez połączenie doświadczenia niemieckich inżynierów z branżą motoryzacyjną.

Jaki fotelik samochodowy jest polecany dla dzieci powyżej 4 lat? 

Cruiserfix 3 od marki Kiddy ma wszystkie cechy, które powinien mieć fotelik idealny dla dzieci od 15 kg do 36 kg. Bezpieczeństwo zapewniane jest przez innowacyjne i pionierskie technologie, których działanie zostało potwierdzone przez wysokie oceny wystawione przez niezależne instytucje badawcze (ADAC, Stiftung Warentest, ÖAMTC, TCS) oraz w testach zderzeniowych. W rygorystycznych testach ADAC fotelik zdobył ocenę dobrą, wyróżniając się na tle konkurencyjnych fotelików w swojej klasie

Maksymalne bezpieczeństwo i niemiecka precyzja

Crusierfix 3 wyróżnia się opatentowanym systemem Kiddy Shock Absorber, który absorbuje część energii, powstałej w wyniku napięcia się pasa podczas uderzenia lub gwałtownego hamowania. Dzięki temu chroni wrażliwą i kruchą miednicę dziecka oraz kręgosłup szyjny. Zaawansowana technologia Honey Comb 2 wykorzystana do wykonania osłon bocznych i zagłówka, rozprasza siłę uderzenia i absorbuje ją chroniąc ramiona i głowę dziecka. Ponadto inżynierowie Kiddy dodali do standardowego systemu montażu fotelików ISOFIX system K-Fix+, który pochłania część energii uderzenia podczas zderzenia bocznego. Wytrzymała konstrukcja oraz szerokie, głębokie osłony boczne gwarantują maksymalne bezpieczeństwo dla dziecka.

Komfort podróży 

Crusierfix 3 to fotelik samochodowy, stworzony z najwyższą starannością, o perfekcyjnym wykończeniu. Został zaprojektowany tak, aby zapewniać maksymalny komfort dla dzieci. Fotelik możesz regulować na wysokość, szerokość i głębokość, dzięki czemu jest idealnie dopasowany do dziecka na każdym etapie rozwoju. Regulacja wysokości i szerokości jest zintegrowana. Wyjątkowy wysuwany podnóżek możesz ustawić w aż 5 pozycjach, zwiększając komfort podróży nawet podczas długiej jazdy. Ponadto zagłówek reguluje się aż na 13 poziomach, dzięki czemu łatwo dopasujesz Cruiserfix 3 do wzrostu dziecka. Tapicerkę wykonano z materiałów najwyższej klasy. Jest bardzo przewiewna i zapewnia przepływ powietrza nawet podczas upalnych dni.

Intuicyjny montaż

Inżynierowie Kiddy rozwiązali odwieczny problem rodziców związany z prawidłowym montażem i dopasowaniem fotelika do dziecka oraz do samochodu. W Cruiserfix 3 łatwo można wyregulować kąt nachylenia oparcia względem kanapy. Regulacja pozwala dostosować fotelik do różnych typów kanap samochodowych, zapewniając stabilną pozycję i komfort jazdy. Wskaźnik Eye Level - ułatwia dopasowanie zagłówka do wzrostu dziecka. Wspomniany już system K-Fix+ pozwala również na właściwe umiejscowienie fotelika przy montażu. Cruiserfix 3 można zamontować na ISOFIX lub z użyciem pasów samochodowych. 

Jak bezpiecznie podróżować ze starszakiem?

Przede wszystkim, dziecko, które waży do 36 kilogramów, nie powinno podróżować bez fotelika. Nieważne czy jest to krótki dystans do sklepu czy do szkoły – nawet podczas tak krótkiej drogi może przydarzyć się wypadek czy kolizja. Przy podróżach z dziećmi rodzice powinni zwrócić szczególną uwagę na foteliki, które otrzymały wysokie noty w niezależnych testach zderzeniowych i bezpieczeństwa. Przy wyborze fotelika dla starszaka, ważna jest również możliwość dopasowania fotelika do szybko rosnących dzieci oraz ich komfort w trakcie jazdy. Wszystkie te cechy posiada Cruiserfix 3 od marki Kiddy, który z pewnością okaże się bezpiecznym i dobrym wyborem. 
 

 

Zobacz także: