Will Smith i Jada Pinkett Smith są małżeństwem od 1997 roku. Mają razem dwójkę dzieci: Willow i Jadena. Oboje nigdy nie ukrywali, że za trwałością ich relacji stoi duża doza otwartości, jaką darzą siebie nawzajem. Media niejednokrotnie rozpisywały się o romansach Willa, podczas gdy jego żona miała dawać mu na nie przyzwolenie. Małżonkowie w wywiadach niejednokrotnie mówili o świadomym dawaniu sobie dużej dozy wolności. Sama Jada w jednym z wywiadów podkreśliła, że "nigdy nie rozwiedzie się z Willem", gdyż "jest jego dożywotnim wsparciem". Smithowie są również zdania, że nie należy przywiązywać się do ogólnej definicji małżeństwa, a raczej próbować zastąpić je partnerstwem.

Jak donoszą media na otwartość w związku nie była również obojętna Jada. Ostatni głośny romans żony Willa Smitha wyszedł na jaw w połowie 2020 roku. Młody amerykański muzyk August Alsina przyznał się do bliskiej relacji z Jadą Pinkett Smith. 

Jada Pinkett Smith miała romans z młodym muzykiem

Podczas jednego z wywiadów wówczas 27-letni muzyk wyznał, iż miał romans z dziś 50-letnia Jadą:

- Rozmawiałem o tym z Willem - powiedział. Temat dotyczył transformacji, jaką przeszli od małżeństwa do partnerstwa. On dał nam swoje błogosławieństwo - wyznał Alsina, który miał poznać Jadę poprzez syna Smithów.

- W pełni oddałem się temu związkowi - wspominał August. Naprawdę bardzo ją kochałem. Co więcej - mógłbym dziś nawet umrzeć, bo mam świadomość, że oddałem się komuś w 100 procentach - dodał. Wiem, że niektórym nigdy nie jest dane doświadczyć takiego uczucia. (...) Nie chcę, by ktoś pomyślał, że mówię o tym dla sensacji. Nie znoszę dram. Wywołują u mnie mdłości. Po prostu chcę, by ludzie znali moją część tej historii. Kocham Smithów, to piękna, wspaniała rodzina - zaznaczył.

Doniesienia te podsycał fakt, iż para widziana była razem w 2017 roku na gali BET Awards. Alsina twierdził, że spędził nawet z Jadą wakacje na Hawajach.

Przeczytaj:

Z kolei żona Willa Smitha początkowo zaprzeczała doniesieniom o romansie z muzykiem, twierdząc, że są "absolutnie nieprawdziwe". Jednak później zmieniła zdanie i potwierdziła słowa wokalisty. Aktorka zrobiła to podczas odcinka swojego show "Red Table Talk", do którego zaprosiła swojego męża.

Cztery i pół roku temu rozpoczęłam przyjaźń z Augustem. Staliśmy się bardzo, bardzo dobrymi przyjaciółmi. To wszystko zaczęło się od tego, że on potrzebował pomocy. Ja chciałam mu pomóc zawalczyć o jego zdrowie psychiczne.

- Od tamtego czasu uwikłałam się w różnego rodzaju układy z Augustem. Jedna rzecz, jaką chciałabym wyjaśnić, to twoje błogosławieństwo. Jedyną osobą, która udzieliła mi pozwolenia na podjęcie tego kroku w tamtym momencie, byłam ja sama. [...] Wiem, jak on mógł odczytać to jako twoje błogosławieństwo. W końcu byliśmy wtedy w separacji. Chciał pewnie uściślić, że nie zniszczył naszego małżeństwa. Faktycznie, nie był za to odpowiedzialny - wyznała.

"Zdecydowanie byliśmy w związku. Podczas tej konkretnej podróży nauczyłam się tak wiele o sobie samej i byłam w stanie skonfrontować się z moją emocjonalną niedojrzałością, niepewnością, mogłam przejść długi proces leczenia duszy. Na końcu tej drogi zrozumiałam pewne rzeczy dotyczące mnie i Ciebie. On postanowił zerwać ze mną wszelką komunikację, co oczywiście zrozumiałam. Nie rozmawialiśmy ze sobą od tamtego czasu. Dziwne więc, że teraz sobie o tym przypomniał, skoro od tamtych wydarzeń minęło kilka lat" - mówiła Jada Pinkett Smith.

Zobacz także:

Jada Pinkett Smith i Will Smith: małżeństwo

Will Smith zainteresował się Jadą Pinkett, kiedy aktorka grała w sitcomie "Inny świat". Bardzo chciał ją poznać. Skontaktował się z osobą, która mogła mu ułatwić to spotkanie. Kiedy dotarł na plan serialu zamiast Jady przedstawiono mu Sheree Zampino, którą poślubił w 1992 roku i doczekał się z nią syna Willarda Christophera Smitha III, znanego również jako „Trey”.

Poszedłem poznać się z Jadą, a spotkałem Sheree, z którą się ożeniłem - powiedział w jednym z wywiadów Will Smith.

Will i Jada spotkali się później na planie serialu "Bajer z Bel-Air". Jada początkowo miała zagrać dziewczynę Smitha, jednak producenci uznali, że jest zbyt niska i zrezygnowano z tego pomysłu.

Wiedziałem, że w naszej energii jest coś, co mogłoby stać się magią - mówił później w jednym z wywiadów.

Małżeństwo z Sheree nie pozwalało aktorowi na inne działania. Kiedy niespodziewanie będąc z żoną w restauracji spotkał Jadę, coś do niego dotarło.

- Uświadomiłem sobie, że nie jestem z osobą, z którą powinienem być. Siedziałem i płakałem i śmiałem się w niekontrolowany sposób. Wiedziałem, że to Jada jest kobietą, z którą powinienem być, ale nigdy się nie rozwiodłem... Usiadłem z Sheree i zacząłem wracać do normalnego życia.

W 1995 roku Will Smith rozwiódł się z żoną. Wtedy zaczął się spotykać z Jadą, która dla aktora przeprowadziła się z Baltimore do Kalifornii. Pobrali się już dwa lata później, w Sylwestra 1997/1998. W 1998 roku na świat przyszedł ich pierwszy syn Jaden Christopher, a dwa lata później córka Willow Camille Reign.

To Cię może zainteresować: