Will Smith i Jada Pinkett Smith są małżeństwem od 1997 roku. Oboje nie ukrywają, że za trwałością ich relacji stoi duża doza otwartości, jaką darzą siebie nawzajem. Media niejednokrotnie rozpisywały się o romansach Willa, podczas gdy jego żona miała dawać mu na nie przyzwolenie. Teraz do bliskiej relacji z panią Smith przyznaje się August Alsina, młody amerykański muzyk. Co na to Jada?

August Alsina miał romans z Jadą Pinkett Smith?

Jada i Will mają razem dwójkę dzieci: Willow i Jadena. W gwiazdorskiej rodzinie podejście do wzajemnych relacji od zawsze było bardzo liberalne. Małżonkowie w wywiadach niejednokrotnie mówili o świadomym dawaniu sobie dużej dozy wolności. Sama Jada w jednym z wywiadów podkreśliła, że "nigdy nie rozwiedzie się z Willem", gdyż "jest jego dożywotnim wsparciem". Smithowie są również zdania, że nie należy przywiązywać się do ogólnej definicji małżeństwa, a raczej próbować zastąpić je partnerstwem.

Z takiej otwartości Jady i Willa miał skorzystać August Alsina. Podczas jednego z wywiadów 27-letni muzyk wyznał, iż miał romans z dziś 48-letnia Jadą:

Rozmawiałem o tym z Willem - powiedział. Temat dotyczył transformacji, jaką przeszli od małżeństwa do partnerstwa. On dał nam swoje błogosławieństwo - wyznał Alsina, który miał poznać Jadę poprzez syna Smithów.

W pełni oddałem się temu związkowi - wspominał August. Naprawdę bardzo ją kochałem. Co więcej - mógłbym dziś nawet umrzeć, bo mam świadomość, że oddałem się komuś w 100 procentach - dodał. Wiem, że niektórym nigdy nie jest dane doświadczyć takiego uczucia. (...) Nie chcę, by ktoś pomyślał, że mówię o tym dla sensacji. Nie znoszę dram. Wywołują u mnie mdłości. Po prostu chcę, by ludzie znali moją część tej historii. Kocham Smithów, to piękna, wspaniała rodzina - zaznaczył.

Doniesienia te podsyca fakt, iż para widziana była razem w 2017 roku na gali BET Awards. Alsina twierdzi, że spędził nawet z Jadą wakacje na Hawajach.

Jada z kolei w rozmowie z "Page Six" zaprzecza informacjom muzyka twierdząc, że są "absolutnie nieprawdziwe". Fani 28-latka nie wierzą jednak Smith i twierdzą, że żona aktora zwyczajnie nie przyznaje się do romansu.

Kim jest August Alsina?

Tymczasem nie bez znaczenia może być fakt, iż na podobne wyznanie Alsina zdecydował się właśnie teraz. Muzyk jest w trakcie promocji swojego najnowszego wydawnictwa "The Product III:stateofEMERGEncy". Laureat nagrody BET na Instagramie jest obserwowany przez ponad 6 milionów użytkowników. Jego debiutancki album ujrzał światło dzienne w 2014 roku. O romansie z Jadą Pinkett Smith Alsina ma opowiadać też w wideoklipie do swojego utworu Nunya. W teledysku widzimy sms-ową konwersację z kobietą o imieniu Koren, które jest jednocześnie drugim imieniem żony Willa Smitha.