Jacek Poniedziałek pokazał penisa na Instagramie! O co chodzi? Cóż, aktor uwielbia prowokować. Jego kontrowersyjne wypowiedzi i bezpardonowy coming-out wielokrotnie spotkały się z mieszanym odbiorem. Tym razem Poniedziałek poszedł jednak o krok dalej i na swoim Instagramie pokazał selfie, na którym jest ZUPEŁNIE NAGI! No może poza małym szczegółem, który na sylwetce aktora został zasłonięty niebieskim serduszkiem. Jak się jednak okazuje, to nie wszystko, co w poniedziałek (sic!) w nocy wylądowało na instagramowym profilu Jacka Poniedziałka! Co jeszcze pokazał...?

Jacek Poniedziałek pokazał penisa na Instagramie!

Jacek Poniedziałek opublikował na Instagramie nie tylko zdjęcie penisa, ale też krótkie wideo, na którym widać... masturbację! Przy okazji widać też męskie przyrodzenie w całej okazałości. I choć filmik dość szybko zniknął z Instagrama, to jednak niektórzy zdążyli zrobić screeny, które już krążą po sieci.

Nagie zdjęcie Jacka Poniedziałka, jak i filmik z jego penisem w roli głównej, zniknęły z Instagrama, ale fani cały czas pytają aktora, dlaczego zdecydowała się na zamieszczenie takich treści. Poniedziałek odniósł się do całego zamieszania w rozmowie z serwisem NaTemat.pl. Co powiedział?

„Moje konto zostało zhackowane. Padłem ofiarą przestępstwa! Ktoś robi mi straszną robotę, chce mi potwornie zaszkodzić. To ja jestem na zdjęciu, takich zdjęć wysłałem kiedyś komuś sporo. Nie wiem, kto chce mi zaszkodzić.”

Pytanie jednak, czy faktycznie ktoś włamał się na konto aktora, czy może on pomylił swój profil oficjalny z prywatnym? W końcu zarówno na filmiku, jak i na zdjęciu widzimy elementy mieszkania aktora, które często pojawiły się też na jego innych zdjęciach… Stąd też nie wszyscy uwierzyli w zapewnienia Poniedziałka, że to nie on opublikował filmik i zdjęcie. A co Wy o tym myślicie?

Przypomnijmy, że podobną "wpadkę" w social mediach zaliczył też Radek Pestka. W Internecie pojawiło sie zdjęcie jego penisa. Afera zaszkodziła rozwijającej się karierze Pestki. Choć model wielokrotnie tłumaczył się ze swojej wpadki i niemal od razu po publikacji usunął nieszczęsne zdjęcie, to jednak - jak wiadomo - w Internecie nic nie ginie. Zdjęcia penisa Radka Pestki wciąż można znaleźć w sieci...