Za niecałe dwa miesiące rusza 26. edycja programu „Taniec z gwiazdami”. Na parkiecie polsatowskiego show pojawią się m.in. samozwańczy detektyw Krzysztof Rutkowski, kolarka górska, dwukrotna wicemistrzyni olimpijska Maja Włoszczowska oraz znany z serialu „Pierwsza miłość” aktor Łukasz Płoszajski. Właśnie ogłoszono, że do ekipy dołączy także Jacek Jelonek, model, którego widzowie mogą kojarzyć z programu „Prince Charming”. W tym pierwszym gejowskim reality-show w Polsce mężczyzna poznał swojego obecnego partnera, Oliwiera Kubiaka.

Jacek Jelonek w „Tańcu z gwiazdami” stworzy męsko-męską parę. Z kim zatańczy?

O tym, że Jacek Jelonek w „Tańcu z gwiazdami” zatańczy z mężczyzną poinformowała już telewizja Polsat. Wcześniej napisało o tym kilka portali plotkarskich.

Pierwszy polski "Prince Charming", popularny model w branży fashion - Jacek Jelonek to kolejna z gwiazd, która wystąpi w nadchodzącej edycji #TZG! Ma na swoim koncie udział w wielu pokazach i sesjach zdjęciowych dla prestiżowych marek i czasopism z całego świata. Po raz pierwszy w Polsce w „Tańcu z gwiazdami” na parkiecie zobaczymy parę jednopłciową. Jacek witamy w naszej roztańczonej rodzinie i życzymy powodzenia - czytamy na oficjalnym profilu instagramowym programu.

Pod postem natychmiast pojawiły się liczne komentarze. Jeden z nich zostawił ukochany Jacka, Oliwier Kubiak.

Duma! Brawo miś - napisał.

Niestety, jeszcze nie wiadomo z kim zatańczy Jacek Jelonek.

Kim jest Jacek Jelonek?

Jacek Jelonek jest modelem, który ma za sobą imponującą karierę. Brał udział w pokazach cenionych projektantów i był twarzą wielu kampanii. Pojawiał się na okładkach i w edytorialach prestiżowych pism modowych - hiszpańskiej edycji magazynu „Vogue”, „Hangover Man”, „Esquire”, czy „Lounge”. Był także główną postacią programu „Prince Charming” - mężczyzna, który szukał partnera w pierwszym polskim gejowskim reality-show. Jego pasją są podróże, jeździectwo oraz architektura krajobrazu.

Zdjęcia Jacka, także takie, na których jest ze swoim życiowym partnerem, znajdziecie w galerii pod artykułem.

CZYTAJ TAKŻE: