Izabela Janachowska postawiła na boba 

Izabela Janachowska od wielu lat była wierną fanką długich blond włosów. Wraz z nadejściem nowego roku prezenterka postanowiła jednak odświeżyć fryzurę. Gwiazda kilka dni temu opublikowała zdjęcie, na którym pokazała swoją metamorfozę. Najpopularniejsza konsultantka ślubna w Polsce postawiła na ostre cięcie i wybrała jedną z najmodniejszych fryzur w tym sezonie – warstwowego long boba. “Lubię te swoje krótsze włosy” - podpisała zdjęcie Janachowska.  

To jednak nie wszystko! Prezenterka przy okazji postanowiła odświeżyć kolor włosów i wybrała kolejny hit tego roku. Izabela Janachowska zdecydowała się na supermodny baleyage na bazie chłodnego blondu. Koloryzacja ma za zadanie rozjaśnienie niektórych partii włosów i uzyskanie delikatnego kontrastu między kolorami kosmyków na głowie. Baleyage nadaje włosom naturalny, zdrowy, “muśnięty słońcem” efekt. Może być wykonywany na włosach długich, o średniej długości i krótkich. Jego prawidłowe wykonanie wymaga dużo czasu, pracy i cierpliwości fryzjera, jednak zapewniamy, że efekt jest tego wart!  

Bob - jedna z najmodniejszych fryzur sezonu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@nikcabral)

Nowy rok oznacza nowe trendy, także te fryzjerskie. W koloryzacji rządzić będą pasemka, baleyage, głębokie rudości i piaskowe odcienie blondu. Jeśli chodzi o cięcia, stawiamy na klasykę w odświeżonej wersji. Bob od kilku sezonów wymieniany jest w czołówce najmodniejszych fryzur roku. Nic dziwnego! To niezwykle uniwersalne cięcie, które pasuje większości kobiet, a przy okazji podnosi optycznie owal twarzy i odmładza. Polecana jest szczególnie kobietom o cienkich włosach, ponieważ optycznie je unosi, ale na fryzurę może zdecydować się każdy. 

Warstwowy long bob, jaki wybrała Janachowska, to dłuższa wersja klasycznego boba. Sięga do ramion i dzięki warstwom jest niesamowicie interesujący. Sprawia, że włosy stają się uniesione i nabierają wizualnej objętości i lekkości. Long bob to idealna opcja dla osób, które boją się dużych zmian, ale dalej chcą odświeżyć fryzurę. Przy takiej długości dalej można związywać włosy i różnie je układać. Fryzura świetnie wpisuje się w nadchodzące trendy. Bob na 2022 roku ma charakteryzować się naturalną teksturą i większą objętością. W odróżnieniu od jego klasycznej wersji, jest bardzo prosty w układaniu. Włosy wystarczy spryskać solą morską i ugnieść palcami, lub wysuszyć na okrągłą szczotkę i gotowe! 

 

 

 

Zobacz także: