Czy masz wrażenie, że Twoja codzienna pielęgnacja stała się wieloetapowym rytuałem, który nie ma końca? Nie wiadomo kiedy pojawiła się opinia, że dbanie o cerę jest zajęciem trudnym i wymaga wielu kosmetyków. W rzeczywistości wystarczy wybierać odpowiednie produkty, które zadbają o nią kompleksowo. Marka Nu Colour łącząc intensywne kolory z innowacyjnymi rozwiązaniami w dziedzinie pielęgnacji skóry podkreśli i rozświetli Twoje naturalne piękno.

BB+ Foundation – czym jest i dlaczego warto wprowadzić go do codziennej pielęgnacji?

BB+ Foundation to kosmetyk, który poprawia koloryt skóry oraz pomaga ukryć drobne niedoskonałości. Lekka formuła sprawia, że nie obciąża on skóry, nie wałkuje się i nie pozostawia efektu maski. Dzięki temu kosmetykowi każdy makijaż wygląda lekko i naturalnie, a skóra jest dobrze nawilżona i odżywiona. Polecany każdej kobiecie, która chce dobrze wyglądać, a jednocześnie dbać o wygląd oraz kondycję skóry.  

BB+ Foundation – dopasowany do wymagań skóry

Wybierając podkład pielęgnacyjny musimy pamiętać o kilku ważnych aspektach. Ważne, aby wybrać taki produkt, który będzie odpowiednio dopasowany do wymagań i kolorytu naszej skóry. Warto przy tym zastanowić się jaki poziom krycia najbardziej nas interesuje. Niektóre podkłady o dodatkowych właściwościach pielęgnacyjnych mają dobre krycie, inne jedynie delikatnie wyrównują koloryt.

Wybierając podkład nigdy nie możemy zapomnieć też o jego odcieniu, który powinien być dopasowany do kolorytu skóry. Szukając najlepszych produktów warto zapoznać się z kosmetykami, które mają sprawdzone i niezawodne działanie, a co więcej cieszą się dobrymi opiniami. BIOADAPTIVE* BB+ SKIN LOVING FOUNDATION będzie strzałem w dziesiątkę! 

Bioadaptive* BB+ Skin Loving Foundation – zalety produktu 

Nu Colour Bioadaptive* BB+ Skin Loving Foundation nawilża i chroni skórę podobnie jak krem BB, a równocześnie działa jak długotrwały podkład**. BB+ Skin Loving Foundation nie tylko nadaje skórze rozświetlone wykończenie, ale także nawilża ją i chroni przed promieniowaniem UVA i UVB oraz widocznymi negatywnymi skutkami oddziaływania światła niebieskiego. 

Zobacz także:

Swoje działanie Bioadaptive* BB+ Skin Loving Foundation zawdzięcza właściwościom wyciągu z nasion kakaowca właściwego. Czego możemy spodziewać się po tym podkładzie? 

  • Zapewnia długotrwałe nawilżenie nawet do 12 godzin i tymczasowo redukuje widoczność drobnych bruzd i zmarszczek z pomocą kilku składników pielęgnujących skórę, takich jak: Squalane, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Sodium Hyaluronate, Rose Ferment Blend (Saccharomyces Ferment Filtrate i Rosa Damascena Flower Extract).
  • Zapewnia długotrwałe krycie. 
  • Zapewnia szerokie spektrum ochrony przed promieniami UVA/UVB (SPF 35).
  • Pomaga skórze lepiej radzić sobie ze stresem oksydacyjnym wywoływanym przez czynniki środowiskowe.
  • Zapewnia komfort bez efektu grubej, lepkiej warstwy.
  • Pomaga redukować błyszczenie i świecenie się skóry.
  • Maskuje niedoskonałości, nadając skórze rozświetlone wykończenie i bardziej wyrównany koloryt.

Bioadaptive BB+ Skin Loving Foundation – jak stosować?

Po przeprowadzeniu codziennych zabiegów pielęgnacyjnych wystarczy nałożyć na skórę jedną lub dwie porcje Nu Colour Bioadaptive* BB+ Skin Loving Foundation - palcami albo za pomocą pędzla lub gąbki, a następnie dobrze rozetrzeć. W razie potrzeby możemy nałożyć większą ilość produktu.

* Na podstawie 2 badań in vitro przeprowadzonych na surowcu zawierającym wyciąg z nasion kakaowca właściwego.
** Wyniki uzyskane podczas oceny przeprowadzonej przez niezależnych specjalistów na podstawie 12-godzinnego badania konsumenckiego in vivo metodą pojedynczo ślepej próby z udziałem 34 kobiet w wieku 18-65 lat.