Produkt na miarę XXI wieku 

Nożyczki z serii ReNew to klasyczny, sprawdzony przez użytkowników na całym świecie design w zupełnie nowej odsłonie. Teraz na pierwszy plan wychodzi idea zrównoważonego rozwoju, która zainspirowała twórców produktu do stworzenia
nożyczek wykonanych z odzyskanych i odnawialnych materiałów. 

A co z konstrukcją? Podobnie jak w innych produktach z logo Fiskars nożyczki ReNew zostały zaprojektowane tak, aby służyły niezawodnie przez długie lata.

Przyjrzyjmy im się z bliska:

 1. Wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu i w 100% nadających się do ponownego przetworzenia 
  Rączki nożyczek wykonane są z innowacyjnego, biokompozytowego materiału, który składa się w 66% z plastiku pochodzącego z recyklingu i w 34% z włókien celulozowych, zaś ostrza z przetworzonej stali nierdzewnej w 85 – 95%. W praktyce oznacza to, że do ich produkcji zostały wykorzystane zarówno odpady konsumenckie, jak i zrównoważone alternatywy dla surowców kopalnianych. Dodatkowo, wszystkie opakowania wytworzono w 100% z odzyskanych i odnawialnych włókien papieru. Brawo!
   
 2. Wyprodukowano w Finlandii 
  Nożyczki produkowane są w sposób przyjazny dla środowiska w fabryce Billnäs w Finlandii. Fabryka posiada certyfikat ISO i spełnia najwyższe standardy zrównoważonego rozwoju w zakresie ochrony środowiska i ludzi. Kolejny punkt dla marki Fiskars!
   
 3. Testowane ręcznie 
  To nie wszystko! Każda para nożyczek jest testowana i weryfikowana ręcznie przed opuszczeniem fabryki. 
   

Kolekcja ReNew składa z 7 par nożyczek, które pozwolą rozwijać Twoją codzienną kreatywność w domu, biurze, ogrodzie czy pracowni krawieckiej. Każdy szczegół nożyczek został starannie dopracowany, aby zapewnić komfort pracy i precyzję cięcia, a wszystko z poszanowaniem natury.

Przykład ten dowodzi tylko, że firma Fiskars stale zwiększa swoje zaangażowanie w pomaganie ludziom w dokonywaniu lepszych wyborów, kładąc jeszcze większy nacisk na minimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko.

Zobacz także:

Wszystkie modele znajdziecie na stronie fiskars.pl.