Włosy kręcone choć prezentują się pięknie, często potrzebują dodatkowego wsparcia. Najważniejsze jest ich odpowiednie nawilżenie, które pomaga wydobyć skręt i nadaje włosom zdrowego blasku. Kręcone włosy często mają tendencję do puszenia się, dlatego posiadaczki loków chętnie sięgają po produkty nadające włosom definicji, wygładzenia i kontrolowanej objętości. 

Z myślą o potrzebach najbardziej wymagających włosomaniaczek powstała marka Cantu. W jej portfolio znajdziemy kosmetyki o maksymalnie naturalnych recepturach i najbardziej skutecznym działaniu. Wielokrotnie nagradzana, słynie przede wszystkim z głęboko nawilżających kosmetyków bazujących na jednym z najbardziej niezwykłych składników, jakie zawdzięczamy Matce Ziemi: na maśle karite, nazywanym też masłem shea.

Serca „Curly Girls” szczególnie skradł ten produkt: 

Mgiełka do odświeżania skrętu od Cantu


Skoncentrowany spray służący do odświeżenia skrętu loków to absolutny must-have w kosmetyczce każdej posiadaczki falowanych, kręconych bądź sprężynowych włosów. Dzięki zawartości certyfikowanego masła shea znakomicie wygładza, niweluje puch, nadając włosom miękkości. Mgiełka do odświeżenia skrętu od Cantu idealnie sprawdzi się do porannej reanimacji loków.  Odświeża skręt i pomaga odzyskać włosom piękny kształt i sprężystość bez konieczności mycia i ponownej stylizacji.

Najlepszy efekt pojawi się po spryskaniu suchych lub wilgotnych partii włosów. Dla ograniczenia puszenie się włosów rano, przed pójściem spać wystarczy rozpylić niewielką ilość mgiełki i związać je w lekki koński ogon.

W 2015 roku Cantu Comeback Curl wygrało nagrodę Ebony Award za najlepszy produkt idealnie przywracający piękny skręt na następny dzień bez puchu. A to wszystko z wykorzystaniem wyłącznie składników zgodnych z metodą Curly Girl. W mgiełce nie znajdziemy olejów mineralnych, siarczanów, parabenów, silikonów, ftalanów, glutenu, parafiny oraz propylenu.

Zobacz także:

Produkt kupicie teraz na promocji w drogeriach Rossmann!