W te święta możesz podarować właśnie to uczucie bliskiej Ci osobie – zestawy upominkowe od Gillette Venus to nie tylko gwarancja perfekcyjnie jedwabistej skóry, ale także wyjątkowej delikatności i ukojenia, w dowolnym miejscu na ciele. Propozycją świątecznego prezentu od marki są: 

Zestaw z maszynką Venus Smooth, wymiennym ostrzem oraz żelem Satin Care. Jedno ostrze wystarcza aż na cztery tygodnie golenia1, a każde użycie pozostawia skórę miękką i jedwabiście gładką. Maszynka zawdzięcza swoją skuteczność twardym jak diament ostrzom, a delikatność - nawilżającym paskom Lubrastrips i poduszeczkom. Golenie jest szybkie i efektywne i nie powoduje podrażnień ani efektu truskawkowej skóry. Żel Satin Care jest dopełnieniem skuteczności maszynki, zapewniając jej idealny poślizg przy każdym goleniu, a dzięki ekstraktowi z aloesu działa łagodząco, nawilża skórę, jednocześnie chroniąc ją przed zacięciami czy podrażnieniami.  

Cena: 49,00 PLN 

 

 
 

 Zestaw zawierający maszynkę do golenia Venus Extra Smooth Sensitive ze specjalnie zaprojektowanym uchwytem, wymienne ostrze, uchwyt na maszynkę pod prysznic oraz kosmetyczkę. Maszynka do golenia Venus, wyposażona w paski nawilżające SkinElixir jest idealna dla wrażliwej skóry – chroni ją, umożliwiając golenie bez podrażnień. Głowica maszynki jest wyposażona w 5 twardych jak diament i bardzo cienkich ostrzy, które gładko przesuwają się po skórze, pozostawiając ją miękką i delikatną. Ważne jest też to, że każda głowica pasuje do każdej rączki Venus – można je więc dopasowywać wedle własnych potrzeb. 

Zobacz także:

Cena: 89,99 PLN