Ida Nowakowska stała się rozpoznawalna po tym, jak otrzymała posadę prezenterki TVP, choć przygodę z show-biznesem rozpoczynała od "You Can Dance". Jej mąż, Jack Herndon jest Amerykaninem. Para poznała się podczas studiów na Uniwersytecie Kalifornijskim. Od pewnego czasu, jeszcze zanim poinformowała o ciąży, prezenterka "Pytania na śniadanie" powtarzała w wywiadach, że chciałaby zostać matką. Teraz jej marzenie oficjalnie się spełniło - gwiazda TVP urodziła pierwsze dziecko.

Ida Nowakowska urodziła! Znamy płeć dziecka

26 stycznia 2021 Ida Nowakowska wraz z Tomaszem Wolnym występowali w "Pytaniu na śniadanie". Jednym z poruszanych tematów były sposoby ujawniania ciąży przez osoby publiczne. Przy okazji Ida wyznała, że już wkrótce sama zostanie mamą. Powiedziała również, że jest już w szóstym miesiącu, a dziecko przyjdzie na świat w maju. Prezenterka nie chciała jednak zdradzić płci ani imienia.

Gratulujemy! To już 6. miesiąc! Nasza pytaniowa rodzinka się powiększa! - napisano na instagramowym profilu "Pytania na Śniadanie".

Nowakowska płeć dziecka wyjawiła już miesiąc później w rozmowie z jednym z magazynów:

Chyba możemy już zdradzić, że to będzie chłopiec! W tym samym czasie dzieci spodziewają się także moi przyjaciele. Na świat ma przyjść kilku chłopaków i dziewczynka. Mam nadzieję, że zostaną przyjaciółmi na całe życie - wyznała Nowakowska na łamach "Party".

Długo oczekiwany chłopiec przyszedł na świat w nocy z szóstego na siódmego maja, o czym w poniedziałek doniósł jako pierwszy serwis se.pl. Na łamach internetowego tabloidu ukazały się wykonane przez paparazzi zdjęcia Idy Nowakowskiej, na których w towarzystwie męża opuszcza szpital i trzyma w ręce nosidełko z noworodkiem.

Powitała na świecie syna. W niedzielę wieczorem wróciła do domu - donosi źródło serwisu.

Zobacz także:

Jeszcze tego samego dnia świeżo upieczeni rodzice potwierdzili radosną nowinę. Jurorka "Dance Dance Dance" zamieściła na swoim oficjalnym profilu na Instagramie nagrania i zdjęcia z noworodkiem. Z towarzyszącego filmikowi wpisu dowiadujemy się, że gwiazda zdecydowała się na poród naturalny, a waga maleństwa wynosiła niecałe cztery kilogramy.

Wykapany Tata. Like Father, like Son. Nawet punktualność nasz synek odziedziczył po tacie. Przyszedł na świat siłami natury dokładnie 7go maja, jak wskazywał termin porodu. Prawie 4 kg szczęścia... Jakby to ująć... o godz. 1:04 mój świat obrócił się do góry nogami - napisała Ida.

Świeżo upieczona mama wyraziła wdzięczność dla personelu szpitala, gdzie odbył się poród. Przy okazji podziękowała też za liczne gratulacje od internautów.

Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa... i za modlitwę... i przesyłamy potrójną dawkę miłości! Z Bogiem! - dodała.

Okazuje się, że choć syn Idy Nowakowskiej i Jacka Herndona urodził się w terminie, to jednak pojawił się na świecie nieco wcześniej niż się spodziewano.

Myśleliśmy, że dzidzia przyjdzie na świat trochę później, bo wszystko na to wskazywało! A tutaj taka punktualność... - Ida oznajmiła na instastory.

Zobacz pierwsze zdjęcia dziecka Idy Nowakowskiej i Jacka Herndona już teraz w GALERII.

Redakcja Gala.pl serdecznie gratuluje!

ZOBACZ TEŻ: Ida Nowakowska znika z "Pytania na śniadanie". Na korytarzu TVP czekała na nią pożegnalna niespodzianka [ZDJĘCIA]