Ida Nowakowska w ciąży

Ida Nowakowska to jedna z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych. Dziennikarka jest prowadzącą programu „Pytanie na śniadanie”, a niedawno dołączyła również do zespołu „TVP kobieta”.  Prywatnie Nowakowska jest żoną Amerykanina Jacka Herndona, którego poznała studiując aktorstwo w Kalifornii. 

26 stycznia w „Pytaniu na śniadanie” Nowakowska wyznała na antenie, że jest w szóstym miesiącu ciąży, a dziecko przyjdzie na świat w maju. Miesiąc później dziennikarka na łamach dwutygodnika „Party” zdradziła, że razem z mężem spodziewają się chłopca.

Zawsze chciałam mieć dużą rodzinę i marzyłam o tym, żeby być mamą (...) To niezwykłe, bo moi przyjaciele, znajomi księża i siostry zakonne przysyłali mi SMSy, że modlą się za to, żebym miała dzidziusia. I wymodlili – wyznała w wywiadzie.

Ida Nowakowska pokazała, jak ćwiczy w ciąży

Ida Nowakowska zawsze była osobą aktywną. Tancerka i choreografka kocha ruch i nie zamierza rezygnować z niego nawet w ciąży. W „TVP kobieta” prezenterka m.in. pokazuje, jakie ćwiczenia mogą wykonywać kobiety, które spodziewają się dziecka. Ostatnio Nowakowska wrzuciła na swojego Instagrama fragment treningu, podczas którego mocno się rozciąga będąc w zaawansowanej ciąży. 

Natomiast cała seria ćwiczeń dla kobiet w ciąży jest profesjonalna, ale i bardzo łatwa, więc się nie przestraszcie. W moim cyklu skupiam się na prawidłowej postawie ciała, wzmacnianiu mięśni ważnych w czasie ciąży i porodu – napisała w opisie filmu

Wiele fanów zaniepokoił ekstremalny trening wykonywany przez ciężarną Nowakowską. Pod filmem dziennikarki pojawiły się słowa krytyki.

Aż mi żołądek wykręciło.

To wygląda przerażająco.

Boli od samego patrzenia - komentowali.

Nie wszystkich jednak zszokowały ćwiczenia Nowakowskiej. Wiele kobiet było pod wrażaniem formy dziennikarki w ciąży. "Wspaniale. jesteś taka wyćwiczona, podziwiam", pisały obserwatorki tancerki.