1. HOROSKOP NA SIERPIEŃ 2022: WODNIK 21.01 - 20.02

Praca: Początek miesiąca może być dla Wodnika wyjątkowo trudny: pełen wytężonej pracy, przemęczenia i spadku mobilizacji. To skutek koniunkcji Uranu, Marsa i Węzła Północnego - trio o mocy prawdziwego huraganu. Poddaj się im, a zobaczysz, co skrywa dla ciebie przeznaczenie.

Relacja, miłość, seks: Skomplikowany i pełen zmian oraz zwrotów akcji początek miesiąca może mieć znaczący wpływ na humor Wodnika, który zechce pobyć sam, wyłączyć telefon i odciąć się od towarzystwa. W tym trudnym czasie warto docenić najbliższe osoby, które zawsze są obok i służą pomocą. Kameralny wypad na drinka z przyjaciółką do ulubionej knajpy to zdecydowanie coś, co może przywrócić dobry nastrój.

2. HOROSKOP NA SIERPIEŃ 2022: RYBY 21.02 - 20.03

Relacja, miłość, seks: Uran to również planeta wolności - dodaje odwagi, aby żyć życiem na własnych zasadach i podejmować własne decyzje. Ryby w związkach powinny zastanowić się czy ich związek dodaje im siły czy podcina skrzydła. Single ruszą na poszukiwanie swojego szczęścia i będzie to bardzo intensywny czas na sercowe przygody oraz eksperymenty w sypialni. 

Praca: Do 8. sierpnia należy się przygotować na pewne przeszkody w drodze do upragnionego awansu, podwyżki. Nie poddawaj się i nie rezygnuj z marzeń - przeczekaj czas stagnacji. Za to reszta miesiąca będzie czasem zbioru plonów twojej ciężkiej pracy i cierpliwości.  

3. HOROSKOP NA SIERPIEŃ 2022: BARAN 21.03 - 20.04

Relacja, miłość, seks: Barany w związkach bywają bardzo zazdrosne. Pozwól swojemu partnerowi na więcej wolności - gwarantujemy, że zatęsknicie za sobą z podwójną siłą. Barany-single są często zbyt wymagające i stawiają poprzeczkę tak wysoko, że równie dobrze mogłyby zakończyć tę olimpiadę pod tytułem: "wyścig o moje serce". Nie chodzi o niskie wymagania, ale mądry kompromis i podarowanie choć małej szansy.

Praca: W pracy będziesz błyszczeć, zwłaszcza w drugiej połowie sierpnia. Nikt cię nie powstrzyma w drodze do celu. To czas na poważne decyzje, które w przyszłości zaowocują wielkim sukcesem. Unikaj jednak dużych transferów pieniężnych i pożyczek. Pieniądze nie będą się ciebie trzymać w sierpniu.

Getty Images

Zobacz także:

4. HOROSKOP NA SIERPIEŃ 2022: BYK 21.04 - 21.05

Relacja, miłość, seks: Urlop na początku tego miesiąca, to będzie najlepsza decyzja. Twoja druga połówka też będzie tym pomysłem zachwycona! Będzie cię potrzebować w sierpniu bardziej niż zwykle. Podróż, a zwłaszcza samotna, będzie też świetnym lekiem na złamane serce. W dalekim zakątku odnajdziesz chwilowe pocieszenie.

Praca: Bywasz roztrzepana i zamyślona, ciągle gdzieś biegniesz w ferworze zadań. Jesteś zwyczajnie przemęczona. Pozwól sobie na chwile odpoczynku i relaksu - urlop, weekendowy wypad napełni cię nową energią do działania. 

5. HOROSKOP NA SIERPIEŃ 2022: BLIŹNIĘTA 21.05 - 21.06

Relacja, miłość, seks: Czy zastanawiałaś się czasem czy w związku nie stajesz się osobą z którą jesteś? Czy rzeczywiście zajmujesz się tym, co lubisz i dokonujesz własnych wyborów? Sierpień będzie idealnym momentem, by zrobić sobie małą maturę z samodzielności i niezależności. Fajnie mieć wspólne cele i zajęcia, ale czy nie przestaniecie się nawzajem zaskakiwać i intrygować?

Praca: W pracy Bliźnięta też powinny postawić na samodzielność. Zwykle pracujecie w grupie i chowacie się za czyimiś plecami, a sierpień jest idealnym momentem na pokazanie szefostwu, ile jesteście warte.

6. HOROSKOP NA SIERPIEŃ 2022: RAK 22.06 - 22.07

Relacja, miłość, seks: Parne, letnie noce to twój żywioł - kochasz ten szybszy puls i niespodziewane spotkania. Ty ciągle wypatrujesz jednak jedną znajomą twarz. Pod koniec miesiąca zatęskni za tobą - jeśli masz ochotę na głębokie spojrzenia w oczy i namiętne pocałunki, zdecyduj się na spotkanie, choć możesz tego żałować. Musisz sama odpowiedzieć sobie czego chcesz w życiu - miłości czy wiecznego oczekiwania na nią? 

Praca: To nie jest twój najlepszy zawodowo miesiąc. Początek miesiąca to absolutna stagnacja, rezygnacja i zwątpienie. Wszystko wokół będzie powodować twoją frustrację. Uwierz w siebie - jeśli rzeczywiście kochasz, to co robisz, to pora rozwinąć skrzydła i zaryzykować zmianę miejsca pracy, na takie, gdzie twój potencjał zostanie doceniony. 

7. HOROSKOP NA SIERPIEŃ 2022: LEW 23.07 - 23.08

Relacja, miłość, seks: Lwy w związkach powinny zastanowić się nad charakterem relacji, w której się znajdują. Warto podjąć decyzje, które podkreślą, jak druga osoba jest dla was ważna. Wolny Lew spędza dużo czasu w pracy i nadal nie zauważa kogoś, kto od dłuższego czasu wodzi za nim tęskniącym wzrokiem. Pora chyba otworzyć oczy!

Praca: Ten rok zaczął się dla ciebie dobrze, a w sierpniu dobra passa cię nie opuści. Czeka cię awans, któremu będzie sprzyjać też świetna atmosfera w pracy. Pamiętaj, by zadbać o wolny czas - praca to nie wszystko!

8. HOROSKOP NA SIERPIEŃ 2022: PANNA 24.08 - 22.09

Relacja, miłość, seks: Nie pozwól Panno, by ktoś decydował za ciebie i weź sprawy w swoje ręce. Odwagi dodadzą ci gwiazdy - ich energia przyniesie ci wigoru i witalności. Poczujesz nagły przypływ kobiecej energii i to będzie miało ogromny wpływ na twoje życie uczuciowe. Zapowiada się gorący czas w związku - posłuchajcie swoich najskrytszych pragnień - to czas na eksperymenty!

Praca: Przypływ energii będzie miał też widoczne efekty na to, jak będziesz postrzegana w pracy. To będzie szalony czas zleceń i ciekawych projektów. Wykorzystaj swoją kreatywność i pokaż jak wiele talentów skrywasz - na pewno zostaną docenione. Przed tobą czas wielkich wyzwań!

Getty Images

9. HOROSKOP NA SIERPIEŃ 2022: WAGA 23.09 - 23.10

Relacja, miłość, seks: Wago, to pora, by zastanowić się nad swoimi decyzjami - czy zrobiłaś dobrze i nanieść ewentualne poprawki, jeśli to możliwe. Może warto odezwać się do zapomnianego przyjaciela lub kogoś, kto kiedyś zasługiwał na szansę, ale jej mu nie dałaś. Te refleksje to nie pusty sentymentalizm, ale zadanie, które pomoże ci nie popełnić w przyszłości większego błędu. 

Praca:  Zdarza się, że do pracy podchodzisz zbyt nonszalancko, co skutkuje wizerunkiem osoby, której nie zależy na obecnym miejscu pracy. Jeśli tak jest, nie trać czasu i rozwiń swoje skrzydła gdzieś indziej. Szkoda twoich umiejętności, których tu raczej nie odkryjesz.

10. HOROSKOP NA SIERPIEŃ 2022: SKORPION 24.10 - 22.11

Relacja, miłość, seks: Skorpion będzie szukał partnera, który spełni jego gorące pragnienia. W sierpniu będzie szukał wrażeń - niekoniecznie zobowiązań. I nie ma w tym nic złego. Uważaj, żebyś tylko kogoś nie skrzywdził.  

Praca: Miłosne uniesienia będą miały wpływ na twoją koncentrację w pracy. Warto część energii wykorzystać zawodowo. Mars wesprze cię w nowych projektach. Nie łap się wielu zadań, ale skoncentruj na jednym i doprowadź go do końca. 

11. HOROSKOP NA SIERPIEŃ 2022: STRZELEC 23.11 - 21.12

Relacja, miłość, seks: Strzelec będzie musiał się w tym miesiącu zastanowić nad swoim związkiem - czy bycie szczęśliwym za cenę nieustannych kompromisów to coś, czego właśnie chce? Warto naprawiać to, co zepsute, ale czy jeszcze jest nad czym pracować? Szczera rozmowa to coś, co otworzy cię na nowe emocje. 

Praca: W sferze zawodowej już dawno nie było tak dobrze. Uważaj, żebyś nie osiadł na laurach. Każdy potrzebuje wyzwań, a ty się nimi karmisz. Potrzebujesz pochlebstw i nagród - nie ma w tym nic złego. Ale czasem, by osiągnąć coś wielkiego, trzeba poświęcić więcej czasu i wysiłku. 

12. HOROSKOP NA SIERPIEŃ 2022: KOZIOROŻEC 22.12 - 20.01

Relacja, miłość, seks: Wolne Koziorożce zarzucą w połowie sierpnia sieci i czeka je bogaty połów. To czas randek, namiętnych spotkań i satysfakcjonujących zbliżeń. Twoja energia będzie przyciągać do ciebie ludzi - możesz liczyć na wiele interesujących znajomości i rozmów. Unikaj tylko plotek - świat jest mały, a ty nie chcesz chyba dostać łatki osoby, której lojalność nie jest mocną stroną. 

Praca: "Sezon ogórkowy"? Zdecydowanie nie! Sierpień okaże się dla ciebie miesiącem zmian. Czy na lepsze? To zależy czy wolisz ryzyko czy spokojną stabilizację. Jeśli odważysz się przyjąć intrygującą propozycję zawodową - na pewno nie będziesz się nudzić do końca roku.