Strzelec (22.11.-21.12.)

Możesz mieć ochotę, by coś zmienić w domu, ale licz się ze zdaniem bliskich osób. Ważne sprawy konsultuj z partnerem. Po 7.12 Wenus pomoże lepiej się ze wszystkimi dogadywać. Niewykluczone, że w pracy przybędzie ci obowiązków. Ale nie bój się wyzwań. Poszukaj najlepszego sposobu na ich rozwiązanie. Sukces umocni twoją pozycję zawodową. Po 19.12 Mars doda ci sił, więc ze świątecznymi przygotowaniami i zakupem prezentów powinnaś sobie świetnie poradzić.

Dobra Rada: Będziesz miała dobrą rękę do inwestycji. Nie spiesz się jednak z podjęciem decyzji, tylko negocjuj.

Koziorożec (22.12-19.01)

Merkury namawia cię, byś zajęła się swoją karierą i nauką. To, co teraz rozpoczniesz, powinno przynieść pieniądze w przyszłym roku. Świąteczne przygotowania możesz zostawić na ostatnią chwilę. Ktoś bliski pomoże ci zrobić wszystko na czas.

Dobra Rada: Unikaj zadawania pytań, które prowadzą do niepotrzebnych dyskusji.

Wodnik 20.01-18.02

Skorzystaj z zaproszeń na ważne spotkania. One zainspirują cię do kilku zmian w życiu. Możliwe, że odkryjesz nowe hobby albo zapiszesz się na kurs. Warto też wyciągnąć rękę na zgodę, by do świątecznego stołu zasiąść w miłej atmosferze.

Dobra Rada: Sama zadbaj o swoje interesy i pieniądze, zamiast komuś powierzać te sprawy.

Ryby (19.02-20.03)

Nie żałuj czasu na przedświąteczne spotkania. Ludzie, których teraz poznasz, staną się twoimi przyjaciółmi. W domu możesz mieć ochotę, by decydować o wszystkim. Ale jeśli rodzina się na to nie zgodzi, pojawią się napięcia. Lepiej tego uniknąć.

Dobra Rada: Choć to trudne, znajdź czas na odpoczynek. Twój organizm domaga się tego.

Baran 21.03-19.04

Planety zachęcają cię, byś odłożyła inne sprawy i skupiła się na szczęściu swojej rodziny. Nabierzesz odwagi i zaskoczysz partnera swoimi pomysłami na spędzanie wolnego czasu. Samotne Barany mają szansę poznać kogoś niebanalnego.

Dobra Rada: Uczynność to twój klucz do sukcesu, ale nie pozwól się wykorzystywać.

Byk 20.04-20.05

Słuchaj intuicji. Ona podpowie, co robić, aby ludzie liczyli się z twoim zdaniem. Warto też bywać na służbowych śledzikach. To okazja, by się przypomnieć ważnym osobom. Podczas przygotowań do świąt uważaj, by nie zrujnować domowego budżetu.

Dobra Rada: Nie rezygnuj z tego, na czym ci najbardziej zależy, bo potem możesz tego żałować.

Bliźnięta 21.05-21.06

W razie sporów w pracy zachowaj spokój i nie zrażaj się do nikogo. Pomagając w rozwiązaniu konfliktu, zyskasz uznanie szefów, co w przyszłości może przynieść ci korzyści. W domu sprawy będą układały się po twojej myśli, a atmosfera się poprawi.

Dobra Rada: W wolnym czasie rób to, co lubisz. Nie zawsze trzeba dopasowywać się do wszystkich.

Rak 22.06-22.07

Jeśli zauważysz, że ktoś kopie pod tobą dołki, nie stawaj do otwartego konfliktu. Dyplomatycznie daj tej osobie do zrozumienia, że wiesz o jej działaniach. To ją zniechęci. W domu nie złość się na ukochaną osobę. Na spokojnie omówcie ważne sprawy.

Dobra Rada: Uśmiechem i życzliwością zyskasz więcej niż ostrym słowem czy krytyką.

Lew 23.07-22.08

Uda ci się doprowadzić różne trudne sprawy do szczęśliwego końca. Warto jednak poprosić o pomoc przyjaciół i bliskich. Po 19.12 dzięki wsparciu Marsa uda ci się przekonać partnera do pomysłu, który od dawna chodził ci po głowie.

Dobra Rada: Pamiętaj, że szkoda czasu na dyskusje z kimś, kto i tak nie zmieni zdania.

Panna 23.08-22.09

Jeżeli rodzinne sprawy wymagają szybkiego rozstrzygnięcia, bez wahania przejmij dowodzenie. Uda ci się wszystko rozwiązać. A jeśli szukasz lepszego zajęcia, działaj. Teraz twoja aplikacja znajdzie się na właściwym biurku.

Dobra Rada: Nie przejmuj się plotkami. Jesteś warta o wiele więcej, niż mówią zazdrośnicy.

Waga 23.09-22.10

Jowisz przynosi ci szczęście w pracy, a pieniędzy zacznie ci przybywać. Jeśli jesteś samotna, rozwijaj nową znajomość. Ona wniesie wiele dobrego w twoje życie. Jednak po 21.12 trzeba będzie mocniej zaangażować się w sprawy rodziny.

Dobra Rada: Bierz życie takim, jakie ono jest, zamiast wciąż oceniać, czy coś jest dobre, czy złe.

Skorpion 23.10-21.11

Skup się na pracy, a pokonasz konkurencję i zdobędziesz to, na czym ci zależy. Wenus pomoże ci przekonać bliskich do zmian, które zaplanowałaś. Chętnie też przyłączą się do działania. W święta sporo czasu spędź na rodzinnych spacerach.

Dobra Rada: Nie obiecuj ludziom więcej, niż jesteś w stanie sama zrobić.