Horoskop kwiatowy ma dla ciebie cenne wskazówki i podpowiedzi. I co najważniejsze, występuje w nim aż 36 kwiatów, które silnie rezonują z twoją osobowością. 

Goryczka (01-10.01)

Goryczka jest silnie uduchowiona i wrażliwa. Często sprawia wrażenie nieśmiałej, chociaż sama się za taką nie uważa. Po prostu potrzebuje czasu, żeby poczuć i poznać panujące w nowym miejscu wibracje. 

Oset (11-20.01)

Oset lubi dominować i dzięki swojej charyzmie świetnie odnajduje się na kierowniczych stanowiskach. Bywa jednak dość oschły w relacjach, co sprawia, że bywa postrzegany jako osoba wyjątkowo niedostępna i zamknięta w sobie.

Nieśmiertelnik (21-31.01)

Nieśmiertelnik ma duszę romantyka i zawsze kieruje się sercem. To sprawia, że co chwilę wpada w tarapaty. Jednak nigdy się nie poddaje i co najważniejsze, nigdy nie ma wyrzutów sumienia, ponieważ wszystkie decyzje podejmuje w zgodzie ze sobą.

Jemioła (01-10.02)

Jemioła nie ma szczęścia w miłości. Wszystko wynika z tego, że zawsze potrzeby partnera stawia wyżej niż swoje, a na dłuższą metę każda relacja staje się toksyczna. Jeśli zaczniesz dbać o siebie i swoje potrzeby, w końcu znajdziesz miłość swojego życia.

Kosmea (11-19.02)

Kosmea zawsze jest w centrum zainteresowania. Lubi słuchać komplementów. Dlatego też każda decyzja, jaką podejmie, ma na celu zaimponowanie innym. Nic nie pociąga jej bardziej niż przeglądanie się w oczach innych osób.

Mimoza (20-29.02)

Mimoza zawsze chadza swoimi ścieżkami i w oczach innych uchodzi za niepokorną buntowniczkę. Ona jednak chce tylko postępować w zgodzie z własnymi przekonaniami. Zwiąże się tylko i wyłącznie z partnerem, który zaakceptuje jej niezależność.

Zobacz także:

Zobacz także:

Mak (01-10.03)

Mak jest punktualny, ale też niezwykle niecierpliwy i wszystko musi być na już. Gdy musi na kogoś czekać, dostaje białej gorączki. Jego zdaniem spóźnialstwo to jawne okazywanie braku szacunku drugiej sobie. 

Lilia (11-20.03)

Lilia jest wyważona i powściągliwa. Zanim się wypowie, musi rozważyć wszystkie za i przeciw. Zwraca też uwagę na słowa i stara się nigdy nikogo urazić. Jednocześnie jasno stawia granice. Świetnie sprawdza się w takich zawodach jak nauczycielka, pielęgniarka, czy lekarka.

Tojad (21-31.03)

Tojad to urodzony optymista, dla niego szklanka jest zawsze do połowy pełna. Nie przejmuje się niepowodzeniami, a każdą porażkę potrafi przekuć w sukces. W związku jest lojany i zawsze wspiera bliskie mu osoby. Musi mieć jednak przestrzeń, by móc odreagować powierzone mu emocje.

Geranium (01-10.04)

Geranium niczym się nie przejmuje i żyje z dnia na dzień. Rzadko bierze odpowiedzialność za swoje zachowanie. Dopiero z wiekiem nabiera pokory do życia i staje się bardziej zachowawczy. Jeśli się z nim zwiążesz, nigdy nie będziesz się nudzić.

Hortensja (11-20.04)

Hortensja jest silnie uduchowiona i widzi więcej niż inni. Dzięki temu zawsze podejmuje dobre decyzje i jeśli będzie konsekwentna, to osiągnie wielki sukces. Świetnie się sprawdza w roli żony i matki, ponieważ potrafi bezbłędnie odczytać nastoje i potrzeby domowników. 

Dalia (21-30.04)

Dalia to oaza spokoju. Nic nie jest w stanie wyprowadzić ją z równowagi. Jednocześnie w życiu kieruje się surowymi zasadami, które całkowicie regulują jej tryb życia. Świetnie sprawdza się jako opiekunka psów, treserka lub weterynarz. Ma w sobie wielką miłość do zwierząt.

Przeczytaj:

Konwalia (01-10.05)

Konwalia jest uparta i nigdy się nie poddaje. Uważa, że w życiu nie należy narzekać, tylko robić swoje, bo to jedyna droga do osiągnięcia życiowego sukcesu. Nie imponują jej pieniądze i zawsze kieruje się wyższymi ideami. Jest z tego powodu wysoko ceniona przez współpracowników.

Kaczeniec (11-21.05)

Kaczeniec to materialista. Lubi otaczać się pięknymi przedmiotami. Niestety, zdarza mu się oceniać ludzi bardzo powierzchownie, przez co już nie raz stracił szansę na prawdziwą miłość i trwały związek. Jeśli nie zmieni podejścia, zawsze będzie sam.

Margaretka (22-31.05)

Margaretka jest niezwykle aktywna i wszędzie jej pełno. Często angażuje się społecznie, ponieważ lubi także pomagać innym. Taka wielozadaniowość sprawia, że ma niezwykle mało czasu nie tylko dla siebie, ale i dla rodziny.

Dzwonek (01-11.06)

Dzwonek wszystko bierze do siebie i nie odczytuje żartów. Dlatego często bywa nadąsany i obrażony na cały świat. To sprawia, że jest trudny w kontaktach i zazwyczaj nie może się zrealizować zawodowo. W niektórych przypadkach same dobre chęci nie wystarczą.

Stokrotka (12-21.06)

Stokrotka jest zawsze pogodna i uśmiechnięta. To jednak tylko pozory. Zawsze przed wyjściem z domu nakłada „maskę”, ponieważ nie chce nikogo obarczać swoimi kłopotami. Pamiętaj, że czasem jedna szczera rozmowa potrafi zdjąć cały ciężar z serca.

Tulipan (21.06-01.07)

Tulipan ma duszę artysty i milion pomysłów na minutę. Szybko się nudzi i wciąż potrzebuje nowych wyzwań. Nie zadowala się gotowymi rozwiązaniami i zawsze wszystko musi zmienić pod siebie. Doskonale sprawdzi się jako pisarz, architekt, animator.

Sprawdź także:

Lilia wodna (02-12.07)

Lilia wodna kocha ciszę i spokój, a każdą wolną chwilę spędza samotnie na łonie natury. Tylko w ten sposób może zregenerować siły i pobyć ze sobą sam na sam. Od partnera oczekuje wyrozumienia oraz... poczucia humoru.

Fiołek (13-23.07)

Fiołek jest stanowczy i chce mieć nad wszystkim kontrolę. Jeśli nie wie, co robią inni, zaczyna się denerwować i odczuwa niepokój. Niestety, to jest powodem wielu kłótni. Dla własnego dobra zacznij odpuszczać. Każdy ma prawo do własnego życia.

Dzika róża (24.07-02.08)

Dzika róża to tym imprezowiczki. W młodości spotkania z przyjaciółmi i nocne szaleństwa to był jej żywioł. Nawet posiadanie potomstwa nie zmieni jej temperamentu. Na placu zabaw, czy w parku rozrywki bawi się lepiej niż niejedno dziecko.

Słonecznik (03-12.08)

Słonecznik to typ bałaganiarza. Zupełnie nie przywiązuje wagi do czystości, a współpracownicy zawsze narzekają, że nie myje po sobie kubków. Gdy jednak musi sprzątnąć, bywa tak roztargniony, że potrafi wyrzucić do kubła szklankę lub sztućce.

Róża (13-23.08)

Róża wiecznie się nad sobą użala, a narzekanie to jej cecha charakterystyczna. Jest przekonana, że cały siat jest przeciwko niej i zawsze ma pecha. Jedni jej wiecznie współczują i starają się pomóc, a inni mają dość i uciekają od niej, gdzie pieprz rośnie.

Hibiskus (24.08-02.09)

Hibiskus zawsze stara się zadowolić innych. To sprawia, że mimo wielkich sukcesów, w głębi duszy jest bardzo nieszczęśliwy. Dopóki nie zmieni swojego zachowania i postawi na siebie, nic się nie zmieni w jego życiu. Jest to trudne, ale możliwe.

Zobacz:

Goździk (03-12.09)

Goździk to materialista, który za duże pieniądze jest gotowy zrobić wszystko. Etyka nie jest jego silną stroną, więc nie licz, że w związku będzie wierny i lojalny. Jest za to kochającym i cierpliwym rodzicem, który dla swoich dzieci jest gotowy na wielkie poświęcenie.

Aster (13-22.09)

Aster ma melancholijną duszę. Często lubi rozmyślać nad sensem życia, jednak najczęściej jest później jeszcze bardziej przygnębiony niż zazwyczaj. Jednak taka postawa sprawia, że doskonale zna siebie i swoje możliwości, a to sprawia, że nie popełnia błędów.

Wrzos (23.09-03.10)

Wrzos jest zaparzony w siebie i swoje potrzeby zawsze stawia na pierwszym miejscu. Pomaga innym i współpracuje tylko wtedy, jeśli widzi w tym jakieś korzyści. Najlepiej finansowe. Jeśli łączą cię z nim relacje biznesowe, zachowaj ostrożność i miej wszystko spisane na papierze. 

Kamelia (04-13.10)

Kamelia ma niezwykłą intuicję, a złych ludzi wyczuwa na odległość. To sprawia, że zawsze otacza się osobami ciekawymi, pełnymi pasji, ale także życzliwymi. To prawdziwa szczęściara, która nie może narzekać na brak przyjaciół.

Bez (14-23.10)

Bez ma wielkie aspiracje i apetyt na życie. Jednocześnie jest jednak mało konsekwentny w działaniu, co sprawia, że często jest sfrustrowany swoją sytuacją zawodową. Często się miota w życiu i szuka własnej ścieżki, inni uważają, że ma muchy w nosie.

Frezja (24.10-2.11)

Frezja ceni sobie niezależność i nie wyobraża sobie pracy na etacie. Jej zdaniem sztywne ramy krępują ją i uniemożliwiają ekspresję. Szuka partnera, który nie tylko zaakceptuje jej osobowość, ale także będzie wspierał ją we wszystkich działaniach.

Sprawdź także:

Orchidea (03-12.11)

Orchidea brzydzi się kłamstwem. Zawsze mówi prawdę, chociaż nie raz przed to wpadła w poważne kłopoty. Jednak jej przyjaciele cenią ją właśnie za szczerość i często zwracają się do niej po życiowe porady.

Piwonia (13-22.11)

Piwonia ceni sobie piękno i szyk. Nie tylko otacza się luksusowymi przedmiotami, ale także dba o swoje ciało i wygląd. Jest przekonana, że jest to prawdziwa kwintesencja kobiecości i nigdy nie żałuje pieniędzy na własne wydatki.

Gladiola (23.11-02.12)

Gladiola to pedantka. U niej zawsze wszystko musi być na tip-top. Przez to jest niezwykle wymagająca dla swoich bliskich, co niejednokrotnie dla nich bywa męczące. Naucz się odpoczywać, a spojrzysz na świat zupełnie z innej perspektywy.

Mniszek lekarski (03-12.12)

Mniszek lekarski wierzy w jedyną prawdziwa miłość i w imię tego ideału jest gotowy wiele poświęcić. Uważa, że każdy problem w związku można rozwiązać, o ile obie strony są gotowe podjąć wysiłek. To typ monogamisty.

Lotos (12-22.12)

Lotos jest łatwowierny. Nie umie odróżniać kłamstwa od prawdy, przez co jego życie to nieustanne pasmo wzlotów i upadków. Na szczęście, wraz z wiekiem, staje się bardziej ostrożny i rozważny, chociaż od czasu do czasu zdarzają mu się małe wpadki. 

Szarotka (23-31.12)

Szarotka jest wyjątkowa nieśmiała. Uważa, że jest szarą myszką, która na nic nie zasługuje. Dopiero gdy pozna odpowiednią osobę, która wskaże jej nowe możliwości, zrozumie, jak wielki potencjał w niej tkwi. A wtedy już nic jej nie zatrzyma.