Urodzeniowy horoskop cygański opiera się na 8 kartach i zupełnie nie przypomina klasycznego, złożonego z 12 znaków zodiaku. A może właśnie nie na tym opiera się jego magia i skuteczność?

 

Horoskop cygański: szóstka trefl (30 grudnia – 15 lutego)

Osoba urodzone pod szóstką trefl to realista, który nie ulegają łatwo emocjom. W związkach jest skryty, niechętnie okazuje uczucia i nie mówi o swoich emocjach. Jednak gdy się zakocha, jest wierny i stały w uczuciach. Najczęściej skupiony są na sobie, ceni wygodę oraz pieniądze. Dlatego też bardziej niż na rodzinę stawia na karierę i często zajmuje kierownicze lub odpowiedziane stanowiska. Mocno angażuje się w wykonywany zawód, dlatego też często problemy z pracy przynosi do domu, co w konsekwencji może odbijać się na jego zdrowiu psychicznym. Zazwyczaj są to osoby bardzo towarzyskie, tolerancyjne i akceptujące odmienność, ale niekonsekwentne.

Horoskop cygański: siódemka trefl (16 lutego – 5 kwietnia)

Siódemka trefl to optymista, nie lubi konfliktów i za wszelką cenę próbuje załagodzić trudne, konfliktowe sytuacje. Najczęściej bagatelizuje problem, stara się go nie dostrzegać lub próbuje obrócić go w żart. Niestety, w wielu przypadkach taka postawa sprawia, że trudności narastają, a ich pokonanie w konsekwencji jest trudniejsze. Ze względu na wesołe i zabawowe usposobienie ma wielu przyjaciół i znajomych, lubi być w centrum zainteresowania. Zgodnie z horoskopem cygańskim, osoba urodzona w tym czasie nie stroni od hazardu i dość łatwo uzależnia się od używek np. kawy, czy czekolady. Ceni sobie rodzinę, ale nie jest stała w uczuciach, nie poświęca dzieciom zbyt wiele czasu. Idealny związek stworzy z osobą troskliwą, opiekuńczą, ale nie stoniącą od zabawy i życia towarzyskiego. Wtedy jest duża szansa, że razem przetrwają nie jedną burzę.

Horoskop cygański: ósemka trefl (6 kwietnia – 18 czerwca)

Osoba urodzona w tym czasie jest pełna energii, wszędzie jej pełno, lubi aktywność fizyczną oraz rywalizację sportową. Jest osobą samodzielną, ambitną, która chce rozwijać się zawodowo. Jednocześnie bardzo ceni sobie dom, rodzinę i chwile spędzone z najbliższymi. Nie podejmuje pochopnych decyzji, zawsze kieruje się dobrem innych osób. Ósemka trefl jest dobrą, kochającą i oddaną matką, a w związku, jeśli znajdzie wsparcie i zrozumienie u partnera, jest także pełną pasji i zmysłowości kochanką. Ceni sobie naturę, kocha podróże i dobre jedzenie.

Horoskop cygański: dziewiątka kier (19 czerwca – 2 lipca)

Dziewiątka kier to osoba niezwykle inteligentna, szybko się uczy i zawsze potrafi znaleźć wyjście z najtrudniejszej sytuacji. Jest pracowita, zaradna, jednak w kwestiach finansowych nie ma szczęścia. Jeśli dotkną ją przeciwności losu, nie będzie się uskarżać i obwiniać swoich bliskich za niepowodzenia. W życiu przede wszystkim kieruje się intuicją i sercem. Chętnie pomaga innym, dlatego doskonale sprawdza się w zawodach związanych z pracą z drugim człowiekiem np. lekarka, pielęgniarka, opiekunka, nauczycielka.

Horoskop cygański: dziesiątka karo (3 lipca – 10 września)

Osoba urodzona pod znakiem dziesiątki karo cechuje się dobrym zdrowiem i tężyzną fizyczną. Jest także lojalna, konsekwentna, pewna siebie i pełna namiętności. Wszystko, co robi, robi z pełnym przekonaniem, zaangażowaniem i pasją. Jednak jest też ostrożna w działaniu, a czasem nawet przebiegła. Dziesiątki karo są cudownymi kochankami, oddanymi przyjaciółmi, ale gdy zajdziesz mi za skórę, potrafią być zaciekłymi wrogami. W związku cenią sobie niezależność i często chadzają własnymi ścieżkami. W życiu poszukują nowych, niestandardowych rozwiązań, dlatego też często wybierają zawody związane z nowymi technologiami.

Zobacz także:

Horoskop cygański: walet pik (11 września – 11 listopada)

Walet pik to osoba pomysłowa, kreatywna, nierzadko o wrażliwej i artystycznej duszy. Jednocześnie bardzo towarzyska, otwarta na nowe znajomości oraz lubi być w centrum uwagi i nierzadko pławić się w świetle reflektorów. Dzięki zdolnościom organizacyjnym, samodyscyplinie i opanowaniu, często osiąga sukcesy jako artysta, prezenter telewizyjny czy gwiazda internetu. Potrafi też zarządzać kilkoma projektami jednocześnie, dlatego też świetnie sprawdza się na stanowiskach kierowniczych lub w zarządzaniu budżetem domowym. Niestety, podejmując decyzje, nie uwzględnia potrzeb innych osób, co może prowadzić do licznych konfliktów. W związku wyznaje konserwatywne zasady i tradycyjne wartości. Jest stała uczuciowo.

Horoskop cygański: dama trefl (12 listopada – 22 grudnia)

Osoba urodzona między 12 listopada a 22 grudnia jest bardzo wrażliwa, a czasem nawet zbyt przewrażliwiona na swoim punkcie, a jednocześnie lubi być w centrum zainteresowania. Nie znosi krytyki, a wszystkie uwagi bierze bardzo osobiście, co często prowadzi do nieporozumień. Z tego powodu bywa też często niezrozumiana przez otoczenie, a inne osoby, z obawy przed emocjonalną reakcją, nie wiedzą, jak z nią rozmawiać. Dama trefl nie lubi podporządkowywać się regułom, zawsze postępuje zgodnie z własnymi poglądami i sumieniem. Jest inteligentna, pomysłowa, stawia na nieszablonowe rozwiązania. W miłości kochająca, szczera, troskliwa i wierna. Jednak jej wylewność w okazywaniu uczuć może przysporzyć kłopotów, ponieważ niektóre osoby mogą pomylić okazywaną przyjaźń z miłością.

Horoskop cygański: król kier (23 grudnia – 29 grudnia)

Król kier to wyjątkowa karta, a osoba urodzona miedzy 23 a 29 grudnia jest niesamowitym szczęściarzem, a jego życie będzie obfitować w liczne sukcesy na polu zawodowym, jak i rodzinnym. Osoba spod tej karty cechuje się wszechstronnymi uzdolnieniami i konsekwencją w działaniu – nie spocznie, dopóki nie osiągnie postawionego celu. Jednak wszystko, co osiągnie w życiu, zawdzięcza swojej ciężkiej pracy i poświęceniu. W przyjaźni i miłości oddana, wierna, nawet jeśli dojdzie do sporów i konfliktów, pozostanie lojalna. Osoby spod tej karty zazwyczaj żyją długo i do późnego wieku cieszą się dobrym zdrowiem i bystrością umysłu.