Honorata Skarbek latem i jesienią 2018 roku brała udział w muzycznym show "Twoja twarz brzmi znajomo". Artystka ostatecznie zajęła piąte miejsce, a widzowie szczególnie zapamiętali jej Mandarynę i brawurowe odtworzenie "Ev'ry Night". Na YouTubie ten występ odtworzono prawie 2 mln razy. Niestety, jak się teraz okazało, piosenkarka była wówczas w bardzo złej kondycji psychicznej.

Honorata Skarbek wspomina udział w "Twoja twarz brzmi znajomo"

W rozmowie z Żurnalistą Honorata Skarbek ujawniła, że w momencie nagrywania odcinków "Twoja twarz brzmi znajomo" czuła się fatalnie. Wielogodzinne próby, a później występ i wywiady były dla niej koszmarem, choć nie dawała tego po sobie poznać.

Byliśmy na planie zdjęciowym po 12 godzin dziennie, musząc jeszcze świetnie wystąpić, dawać wywiady, zaśpiewać, zagrać, zatańczyć i zrobić wszystko, żeby stworzyć po prostu fajny program. A tak naprawdę miałam ochotę strzelić sobie w łeb za kulisami - przyznała wokalistka.

Honorata Skarbek z perspektywy czasu uznaje tamte miesiące za jeden z najgorszych momentów w jej życiu. Artystka ze względu na traumatyczne wspomnienia nigdy nie obejrzała nagrań swoich występów. Nie chce też już do nich wracać.

Nie oglądałam ani razu, ani jednego mojego występu. Z racji tego, że ten program kojarzy mi się z ultra traumą, bo czułam się wtedy jak g*wno, a musiałam w nim być, więc nie chciałam w ogóle do tego wracać, żeby nie mieć żadnych takich migawek.

Honorata Skarbek wśród uczestników 10. edycji "TTBZ" / fot. AKPA

Mamy nadzieję, że dziś artystka czuje się znacznie lepiej. Trzymamy mocno kciuki za jej dobre zdrowie psychiczne.

Najnowsze zdjęcia Honoraty Skarbek znajdziecie w galerii pod artykułem.

CZYTAJ TAKŻE: