W tym sezonie jesień-zima 2016, króluje makijaż pełeń świetlistych detali i elementów, które w piękny sposób upiększą naszą twarz. W tym roku na Sylwestra 2016 nie przejdzie nudny i zachowawczy makijaż nude, warto poszaleć i pomyśleć o drobinach brokatu i cekinach. Twoją twarz powinno być widać z daleka na parkiecie, a w duecie ze światłem powinna prezentować się bajkowo i egzotycznie. Nie ma ograniczeń kolorystycznych, dla bardziej odważnych proponujemy kompozycje cekinowe w okolicach oczu i policzków.

MAKIJAŻ OCZU NA WYJĄTKOWE OKAZJE

Na Sylwestra 2016, karnawał lub wyjątkowe wyjście warto odważyć się i podkreślić powieki brokatem w kolorze złota, bordo, czerwieni lub kobaltu. Jeśli lubisz finezyjne rozwiązania, możesz spróbować wykonać brokatem stylową kreskę. Drobinki złota, dosyć frywolnie rozprowadzone w okolicach oczu, to również bardzo modne rozwiązanie w tym sezonie 2016. Sylwester powinien być czasem, kiedy nie mamy ogarniczeń w makijażu i stawiamy na eksperymenty.

TRENDY W MAKIJAŻU 2016 - USTA

Usta powinny być widoczne, przyciągać wzrok ale tak naprawdę nie muszą wcale wyrózniać się mocnym kolorem. W tym sezonie warto postawić na glimmer. Powinny mieć lekko wilgotny wygląd i świetlisty efekt. Tym bardziej jeśli twoje oczy będą badzo mocno podkreślone brokatem lub drobinkami. Bardzo modne w tym sezonie jest również makijaż uszu. Mogą wyglądać jakby były przypruszone srebrem lub złotem.

POLICZKI W MAKIJAŻU NA SYLWESTRA 2016

Policzki muszą być widoczne, tym bardziej jeśli twoja cera jest alabastrowo jasna i nie masz kłopotów z cerą. Możesz wtedy postawić głównie na policzki i usta. Oczy mogą być prawie nieumalowane, mocno podkreślone policzki oraz nawilżone, świetliste usta. To naprawdę świetny look, który możesz stosować zarówno podczas imprezy karnawałowej, na Sylwestra 2016, czy szalonej prywatki ze znajomymi. Bardzo modnym elementem na Sylwestra 2016 będzie również metaliczny manicure, idealny dodatek do stylowej kreacji.

Zobacz także:


Przeczytaj również:

Trendy w makijażu na sezon jesień-zima 2016/2017

Jak malować się naturalnie na jesień