W 24 marca 2021 Hilary Duff urodziła swoje trzecie dziecko. Dziewczynka otrzymała imiona Mae James. Aktorka, jak wiele innych gwiazd, zdecydowała się na poród domowy. Teraz, po 16 tygodniach od powitania na świecie córeczki, gwiazda podzieliła się w sieci zdjęciami z porodu oraz swoimi odczuciami. Na fotografiach udokumentowana jest akcja porodowa. 

Poród domowy Hilary Duff - relacja i zdjęcia

Piosenkarka po raz pierwszy została mamą w 2012 roku. Chłopiec o imieniu Luca jest owocem związku aktorki z Mikiem Comrie’em. Para rozwiodła się w 2016 roku. Rok później Duff poznała swojego obecnego partnera - jest nim amerykański DJ, Matthew Koma. Mają dwie córki. Pierwsza - Banks Violet przyszła na świat w 2018 roku, druga - Mae James cztery miesiące temu. To właśnie zdjęciami z porodu swojej drugiej córki, Hilary Duff nieoczekiwanie podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie.

Na wstępie swojego obszernego wpisu, gwiazda zaznaczyła, że dopiero teraz poczuła się gotowa, by podzielić się intymnymi zdjęciami i wrażeniami.

Duff wyznała, że podczas porodu obecny był jej ukochany, mama, oraz doula, która pomagała jej w kolejnych etapach porodu.

Gwiazda podzieliła się także swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa.

To ciężka praca… Każdy sposób, w jaki kobieta przynosi dziecko na świat nią jest. Od zajścia w ciążę, przez cesarskie cięcie, poród w szpitalu lub w domu, karmienie piersią i odpowiedzialne wychowywanie tych małych istotek, by stały się uczciwymi, zaufanymi, życzliwymi obywatelami świata. To całkowicie pochłania. Żmudna, magiczna, cudowna przygoda… - napisała w poście Hilary Duff.

W komentarzach wielu fanów wyraziło swój podziw wobec Hilary Duff. Wiele kobiet dziękowało jej za podzielenie się tak intymnymi wyznaniami oraz fotografiami. Pod postem pojawiły się także krytyczne głosy - pisano, że gwiazda pokazała za dużo i na własne życzenie obdarła się z prywatności. Inni zaś twierdzili, że domowy poród nie był dobrym pomysłem, bo dziecko nie miało odpowiedniej opieki.

Pokazanie tak intymnych zdjęć było dobrą decyzją?