Heavy bangs – najmodniejsza grzywka na wiosnę 2021

Heavy bangs zdobyła serca kobiet na całym świecie podczas pokazu Victorii Beckham. To właśnie ta grzywka ozdabiała głowy modelek prezentujących przepiękne kreacje projektantki. Od tego czasu coraz więcej kobiet zaczęło decydować się na tę radykalną zmianę wyglądu. Czasami ostre cięcie może dodać naszemu wyglądowi całkiem nowego charakteru. Gęsta, mocno postrzępiona grzywka kojarzy się z rockowym klimatem lat 80. i jest doskonałym uzupełnieniem do bardzo modnych w tym sezonie cieniowanych włosów.

Zobacz też: 7 pomysłów na fryzjerską metamorfozę bez drastycznego cięcia

Bardzo stylowa w swojej prostocie grzywka pomoże nam uporać się z problemem objętości. Dzięki temu cięciu, włosy będą wydawały się optycznie gęstsze, a nasza twarz wysmuklona. Najlepiej będzie wyglądała w wersji pozornego bałaganu – artystyczny nieład w nowoczesnym wydaniu to jeden z górujących trendów na rok 2021. Mimo to nie szufladkuje naszych wyborów i szczyci się dużą uniwersalnością. Jest także bardzo praktyczna, bo  struktura nie wymaga godzin spędzonych przed lustrem. Dobrym trikiem na szybkie ułożenie będzie użycie odrobiny żelu do stylizacji na końcówki, wtarcie go we włosy i delikatne roztrzepanie. 

Zobacz też: To najmodniejsza grzywka na jesień 2020! CURTAINS BANGS uwielbiają nie tylko francuskie dziewczyny! Jest modna, wyszczupla twarz i jest bardzo sexy

Ciężkie grzywki z natury pasują każdemu, kto się na nie zdecyduje. Można je nosić na wiele sposobów i sprawdzą się przy wielu okazjach. Będą dodawały pazura każdej stylizacji, a my poczujemy się silne, niezależne i niesamowicie seksowne. Heavy bangs kończy się równo z brwiami, dzięki czemu staniemy się także tajemnicze i ekstrawaganckie. 

Nadszedł czas na ostre cięcie. Czy heavy bangs będzie waszym wyborem?