Premiery HBO GO czerwiec 2020: kinowe hity 

HBO przygotowało dla widzów kilka prawdziwych, kinowych hitów z ostatnich miesięcy. Na ekranach zobaczymy drugą część "Czarownicy" z Angeliną Jolie, Michelle Pfeiffer, czy Elle Faning. Premiera odbędzie się w sam Dzień Dziecka - 1 czerwca. Magiczny świat Czarownicy zobaczymy tym razem z nieco innej strony: twórcy filmu przybliżą nam relacje Diaboliny z Aurorą i ich nowe, wspólne wyzwania. 

Dla fanów kina akcji: "Bliźniak" z Willem Smithem, który przedstawia historię emerytowanego zabójcy, zaatakowanego przez tajemniczego mężczyznę. Główny bohater stara się za wszelką cenę odkryć, kto i dlaczego obrał go za cel, a przede wszystkim - dlaczego zamachowiec jest... jego klonem. Premiera zaplanowana jest na 14 czerwca. 

21 czerwca na platformie HBO GO pojawi się również komediodramat z Kate Blanchett w roli głównej. "Gdzie jesteś, Bernadette?" to zabawna, miejscami zaskakująca opowieść o ekscentrycznej architektce, która pewnego dnia znika w niewyjaśnionych okolicznościach. 

Premiery HBO GO czerwiec 2020: dla fanów horroru

Na HBO GO w czerwcu znajdzie się też kilka pozycji dla fanów mocnego dreszczyku emocji. 28 czerwca ma odbyć się premiera horroru "Topielisko. Klątwa La Llorony" z Lindą Cardellini w roli głównej. To film twórców "Obecności", w którym znajdziemy niemal wszystkie elementy, które w horrorach sprawiają, że skóra cierpnie na plecach. Małe dzieci, zjawy, przeraźliwy lament kobiety. Kto się odważy?

Premiery HBO GO czerwiec: kino międzynarodowe

Czerwiec na HBO GO będzie obfitował również w produkcje nieanglojęzyczne. Zaczynając od 1 czerwca - wtedy na platformę planowane jest wejście hiszpańskiego komediodramatu "El Cuento de las Comadrejas". To opowieść o czwórce seniorów wywodzących się ze świata filmu, zamieszkujących razem w dużym domu. Ktoś jednak będzie chciał namówić ich do jego sprzedaży. 

4 czerwca zobaczymy "Kolektyw", głośny dokument o korupcji w rumuńskiej służbie zdrowia. Pod koniec czerwca (21.06) ma pojawić się izraelski "Bóg Fortepianu", historia o marzeniach i skutkach niespełnionych ambicji. "Przygotuj się na to, że po obejrzeniu będziesz wstrząśnięty I zmieszany" - tak o filmie pisze portal Filmuforia, internetowy magazyn dla fanów kina niezależnego.