30-letnia amerykańska aktorka i piosenkarka, Hayden Panettiere, szczególnie upodobała sobie partnerów - pięściarzy. Jeden z nich okazał się też "damskim bokserem", co przez długi czas Hayden starała się ukryć przed światem.

Hayden Panettiere przez 9 lat była związana ze słynnym pięściarzem, Władimirem Kliczko. To był burzliwy związek, pełen rozstań i powrotów. Owocem tej miłości jest 6-letnia córeczka. Po ostatecznym rozstaniu z Kliczko Hayden Panettiere związała się z Brianem Hickersonem, byłym pięściarzem. To on, jak wynika z zeznań gwiazdy, znęcał się nad nią przez wiele lat.

Głośnym echem odbiło się dramatyczne wydarzenie z tegorocznych Walentynek, kiedy to będący pod wpływem alkoholu Hickerson uderzył Hayden pięścią w twarz. Mężczyzna trafił do aresztu, ale szybko wyszedł za kaucją. To nie był jedyny raz, gdy w związku gwiazdy i eks-boksera dochodziło do rękoczynów. Zawsze jednak gwiazda dawała mu kolejną szansę. Do czasu - w mediach pojawiła się informacja, że 16 lipca Brian Hickerson został aresztowany. Wiadomo też, że Panettiere wystąpiła o pozastanowy zakaz zbliżania się.

Hayden Panettiere była ofiarą przemocy domowej: "odzyskałam swój głos i życie"

Hayden odważyła się też po raz pierwszy przyznać publicznie do tego, że przez wiele lat była ofiarą przemocy domowej. W bardzo emocjonalnym wpisie na Instagramie wyjaśniła, że kieruje nią chęć odważenia innych kobiet do uwolnienia się z toksycznej relacji jaką jest związek z agresywnym partnerem.

"Wychodzę do świata ze swoim świadectwem o tym, czego doświadczyłam, i z nadzieją, że moja historia zainspiruje inne kobiety w przemocowych związkach, aby nie bały się prosić o pomoc, której potrzebują i na którą zasługują.[...] Odzyskałam swój głos i życie", napisała Hayden Panettiere na Instagramie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hayden Panettiere (@haydenpanettiere) Lip 17, 2020 o 6:59 PDT