Hanna Żudziewicz pochwaliła się sesją ciążową

Znana tancerka Hanna Żudziewicz w maju poinformowała, że razem ze swoim partnerem spodziewają się dziecka. Od tego czasu dzieli się z fanami w swoich mediach społecznościowych momentami z oczekiwania na potomstwo. Ostatnio na profilu tancerki pojawia się coraz więcej zdjęć z sesji ciążowej. Trzeba przyznać, że fotografie są bardzo intymne i niezwykle piękne.

Hanna Żudziewicz jak przystało na tancerkę może pochwalić się idealną figurą. W ciąży tancerka wygląda naprawdę kwitnąco i widać, że Hanna mimo zmieniającego się ciała docenia ten błogosławiony stan. Te cudowne momenty tancerka postanowiła uwiecznić na fotografiach z sesji ciążowej. Jednak w jej przypadku zdjęcia są bardzo intymne wręcz artystyczne.

Życie i priorytety potrafią zmienić się w jednej chwili - napisała Hanna Żudziewicz, zamieszczając przepiękne zdjęcie z sesji ciążowej.

Na fotografiach tancerka pozuje niczym muza, owinięta tylko delikatną przezroczystą tkaniną. 

Przeczytaj także:

Hanna Żudziewicz o ciele w ciąży

Hanna Żudziewicz niejednokrotnie podkreślała, jak ważne jest z racji zawodu jaki wykonuje jej ciało. W ciąży ciało kobiety zmienia się niesamowicie i wielu z nas trudno jest zaakceptować te zmiany, zwłaszcza po ciąży. Wpis tancerki to ważny głos w podejściu do tego tematu. Warto podać go dalej.

- Nigdy wcześniej nie myślałam, że ciąża może dać kobiecie tak wiele pewności siebie. Moje ciało się zmienia i nie wygląda idealnie. Jestem jednak pełna szacunku dla swojego organizmu, jak wiele jest w stanie znieść (wiele jeszcze przede mną). Obserwując te zmiany czuję, że moje postrzeganie siebie jest inne. Nie patrzę już na niedoskonałości ciała, a podziwiam jak zmienia się by na świecie przywitać cud - napisała Żudziewicz na Instagramie.

Kto zgadza się ze słowami tancerki?

To Cię może zainteresować: