Hanna Lis bez makijażu na Instagramie

To nie pierwszy raz, gdy Hanna Lis zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie bez makijażu. Tym razem jednak gwiazda opatrzyła wpis sporą dawką poczucia humoru. "Tylko dla widzów o mocnych nerwach" - pisze w dowcipnym komentarzu pod zdjęciem. Pretekstem do opublikowania posta był babski wieczór z córką, Julią Kozińską. Na zdjęciach widać uśmiechniętą Hannę Lis w swobodnych, domowych ubraniach i bez grama makijażu na twarzy, co dziennikarka dowcipnie komentuje, pisząc, że "i w gotowaniu i w prezentowaniu się jej córka wypada znacznie lepiej". W tle widać krzątającą się przy kuchennym blacie córkę dziennikarki. 

Jutro moja Julka wyjeżdża (po zaledwie kilku dniach w domu) na wakacje, więc dziś girls night w kuchni. Ma zdecydowanie lepsze wyczucie stylu, wiec ona nad garami w kiecy, a matka (jak zwykle) barchany. Ktoś, kto kiedyś chciał ze mnie zrobić polską Nigellę Lawson musiał być niespełna rozumu! Pomijając fakt, ze nie mam dekoltu, który można by malowniczo zawiesić nad michą pasty, ja plamię ubrania, rozlewam oliwę, a i siarczyście przekląć mi się tu i ówdzie zdarza. - pisze Hanna Lis na swoim Instagramie.

 

Tylko dla widzów o mocnych nerwach, cause this is as f*cking unglamorous as it gets ! Jutro moja Julka wyjeżdża (po zaledwie kilku dniach w domu) na wakacje, więc dziś girls night w kuchni. Ma zdecydowanie lepsze wyczucie stylu, wiec ona nad garami w kiecy, a matka (jak zwykle) barchany. Ktoś, kto kiedyś chciał ze mnie zrobić polską Nigellę Lawson musiał być niespełna rozumu! Pomijając fakt, ze nie mam dekoltu, który można by malowniczo zawiesić nad michą pasty, ja plamię ubrania, rozlewam oliwę, a i siarczyście przekląć mi się tu i ówdzie zdarza. Anyway, oto efekt dzisiejszych kulinarnych improwizacji. Stek z krzyżowej z BIEDRONKI! Tak! Z Biedry! I nie mówcie mi więcej, ze tworzę przepisy dla burżujów! To jeden z najlepszych steków, jaki kiedykolwiek jadłam i zapewniam Was, ze nie jest to kryptoreklama (choć, jeśli Biedra zechce mi w podzięce podstawić pol ciężaróweczki takich steków, to się przeca nie obrażę). Na deser zaś: polska, słodka, cudna, chrupiąca, utopiona w maśle kukurydza. Tak nam wieczór mija. A Wam? Looooove!

Post udostępniony przez Hanna Lis (@hanna_lis) Lip 10, 2018 o 12:10 PDT

Hanna Lis bez makijażu 

Gwiazdy bez makijażu to temat, który wywołuje wiele emocji. Na opublikowanie takiego zdjęcia decyduje się coraz więcej znanych i lubianych kobiet. Hanna Lis również nie ma problemu z tym, by pokazać się fanom w wersji sauté. Dziennikarka już wcześniej publikowała na swoim Instagramie zdjęcia, na których nie ma na sobie ani grama makijażu. I trudno się dziwić, bo wygląda rewelacyjnie, nawet bez poprawiania urody kolorowymi kosmetykami. A Wam jak podoba się Hanna Lis bez makijażu?

 

Lazy Sunday couch spirit. A Wy co dzisiaj porabiacie? Miłej niedzieli Kochani!

Post udostępniony przez Hanna Lis (@hanna_lis) Maj 27, 2018 o 12:08 PDT