Halina Mlynkowa urodziła synka

Od jakiegoś czasu obserwujemy „baby boom” wśród polskich gwiazd. Dopiero co witaliśmy na świecie maluchy Idy Nowakowskiej, czy Klaudii Halejcio, dziś Internauci składają gratulacje kolejnej, świeżo upieczonej mamie - Halinie Mlynkovej. Piosenkarka, której kariera rozkwitła w czasie współpracy z zespołem „Brathanki”, ciążą pochwaliła się kilka miesięcy temu, w dość nietypowy sposób, bo podczas wywiadu w „Pytaniu na Śniadanie”. Próżno jednak było znaleźć w jej mediach społecznościowych relacji z przebiegu ciąży. Dziś artystka opublikowała jednak zdjęcie, które ukazuje malutkie rączki synka, który urodził się we wtorek, 29 czerwca w Szpitalu św. Anny w Piasecznie. 

Zobacz też:

„Lecą mi łzy szczęścia”

Halina Mlynkova podzieliła się swoim szczęściem za pośrednictwem Instagrama. W poście pod zdjęciem synka znalazły się podziękowania dla medyków ze szpitala, a także imię malca! Leo, bo tak nazywa się trzeci syn gwiazdy, najwyraźniej wywołał w swojej mamie wręcz euforię - artystka napisała, że pojawiły się u niej łzy szczęścia! 

Kochani!
We wtorek 29.06 o godzinie 9:05 w Szpitalu św. Anny w Piasecznie pod okiem cudownego dr Kuźlika @saskamed przyszedł na świat LEO 
Jeszcze teraz, kiedy to piszę lecą mi łzy szczęścia!
Z całego serca dziękuję za 9 miesięcy opieki nad maluchem dr Kuźlikowi oraz całemu personelowi ze szpitala św. Anny za każdą chwilę, uwagę i profesjonalność w czasie naszego pobytu.
Jesteśmy już wszyscy razem i to napełnia nas szczęściem!
Leo dołączył do cudownej drużyny swoich braci Piotrka i Nikodema - czytamy w poście.

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo gratulacji i ciepłych słów, do których oczywiście i my się dołączamy!