Gwyneth Paltrow sprzedaje świeczki o nietypowym zapachu

Gwyneth Paltrow, która ostatnio coraz mniej zajmuje się aktorstwem, a więcej czasu poświęca na inne działalności, zaskoczyła swoich fanów.

47-letnia aktorka w swoim sklepie internetowym "Goop", w którym sprzedaje kosmetyki czy jedzenie, oferuje również świece o zapachu swojej waginy! Gwyneth Paltrow tak reklamuje świeczki o dość nietypowej nazwie "This Smells Like My Vagina" ("to pachnie jak moja wagina"):

Świeca o zabawnym, pięknym, seksownym i cudownie nieoczekiwanym zapachu. 

fot. shop.goop.com

Świeca Gwyneth Paltrow o zapachu waginy stała się hitem

Chociaż dla niektórych pomysł Gwyneth Paltrow, żeby wyprodukować świecę pachnącą w nietypowy sposób jest przesadą, to widać, że produkt ten rozchodzi się jak świeże bułeczki. Aktorka zdradziła, jakie nuty zapachowe składają się na świecę.

Świeca wykonana jest z geranium, cytrusowej bergamotki i absolutów cedrowych zestawionych z różą damasceńską i ziarnem ambrette. Wszystko po to, aby przywołać na myśl fantazję, uwodzenie i wyrafinowane ciepło.

Po tym opisie widać, że nawet jeśli fanom aktorki nie przypadnie do gustu aromat świecy, to pokusa, żeby sprawdzić, jaki zapach uwolni się po zapaleniu świeczki jest chyba silniejszy. Jedno jest pewne, jest to niezły chwyt marketingowy.

A Wy fankami jakich świeczek jesteście?