Grzywka bez wizyty u fryzjera 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@sarahangius)

Grzywka to od kilku sezonów najmodniejszy dodatek fryzury. Odpowiednio dobrana odmładza, nadaje objętości, ukrywa zbyt wysokie czoło i modeluje twarz. Grzywka to jednak pewne zobowiązanie, dlatego niewiele osób się na nią decyduje. Marzy wam się zmiana fryzury, ale nie wiecie, w czym będzie wam do twarzy? 

Ta tiktokerka znalazła sposób na szybie stworzenie grzywki bez konieczności obcinania włosów. Sarah Angius to urodowa vlogerka z Holandii, którą na Instagramie obserwuje prawie 4 mln osób. Kobieta pierwszy raz zaczęła publikować rzeczy w internecie w 2008 roku. Dzisiaj jest jedną z najbardziej znanych “włosowych” blogerek w internecie. Sarah opublikowała ostatnio nowy film, w którym pokazała, jak w prosty sposób można stworzyć “udawaną grzywkę”. Efekt jest niesamowity! 

Jak zrobić sztuczną grzywkę? 

Blogerka w krótkim filmiku na Instagramie pokazała, jak w prosty sposób można stworzyć grzywkę bez konieczności obcinania włosów. Sarah zaczyna od wydzielenia grubego pasma włosów z przodu twarzy. Ta część będzie “udawać” później grzywkę, dlatego musisz upewnić się, że twoje końcówki nie są zniszczone i rozdwojone. Później złóż pasmo na pół i wyczesz końce do przodu. W tym momencie zdecyduj, jak długa ma być twoja grzywka. Zabezpiecz pasmo wsuwkami w kolorze zbliżonym do twoich włosów.  

Teraz czas na zakrycie odstających fragmentów. Blogerka robi to za pomocą niechlujnego koka na czubku głowy, który świetnie pasuje do postrzępionej grzywki. Upięcie nie tylko przykryje wsuwki, ale też sprawi, że całość będzie wyglądać bardziej realistycznie. Jeśli chcesz, na koniec możesz wypuścić parę pasem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez(@sarahangius)

Grzywka nie jest dla każdego? Błąd! 

Grzywka to od kilku sezonów absolutny hit urodowy. Łączymy ją z bobem, shagiem, lobem i resztą modnych fryzur. Grzywka może jednak onieśmielać. Skąd mamy wiedzieć, co będzie nam pasować, a czego zdecydowanie unikać? Czy grzywka jest dla każdego? 

Na grzywkę może zdecydować się tak naprawdę każdy. Trzeba tylko wiedzieć, jaką wybrać. Przed wizytą u fryzjera warto zachować zdjęcia fryzur, które najbardziej nam się podobają i pokazać je profesjonaliście. Jest on w stanie powiedzieć, czy dana grzywka będzie pasować waszej urodzie i twarzy. Inny rodzaj wybierze osoba o okrągłym kształcie, a inny o kwadratowym. Możecie też zamówić przypinane pasma i pochodzić w nich kilka dni, lub wykorzystać trik na udawaną grzywkę. Wtedy będziecie mieli pewność, na co się zdecydować.