Gry erotyczne – Nigdy w życiu 

Gra erotyczna, w której może wziąć udział od dwóch do sześciu osób. Zadaniem uczestników gry jest przewidywanie, czy inni gracze byliby zdolni wykonać określone czynności. Są one zapisane na kartach, który po kolei losuje każda osoba. Odpowiedzi na pytania udziela się bez wiedzy innych graczy. Zwycięzcą zostaje ta osoba, która wskaże najtrafniejsze typy. Pytania dotyczą najczęściej erotycznych spraw, takich jak np. zaproponowanie znajomej parze wspólnego oglądania filmu pornograficznego, gotowości do założenia lateksowej bielizny czy podglądania sąsiadów podczas uprawiania przez nich seksu. 

Gry erotyczne – Gierki małżeńskie

Erotyczna gra planszowa dla małżeństw, która pozwala im przełamać bariery przed rozmawianiem o swoich fantazjach seksualnych. Skłania ich do podjęcia rozmowy na te tematy, które być może dotychczas uznawali za objęte tabu. Zadaniem uczestników tej gry erotycznej jest wzajemne odpowiadanie na pytania, które wiążą się m.in. z preferencjami seksualnymi czy skojarzeniami o zabarwieniu erotycznym. Małżonkowie mogą również sprawdzić, jak dobrze się znają i czy są w stanie czytać sobie w myślach.

Gracze przemieszczają się po planszy. Kiedy znajdą się na określonych polach, muszą wykonać wskazane zadania. Klepsydra odmierza czas. Jeżeli im się uda, wtedy w nagrodę otrzymują żetony. W grę można grać zarówno w parach, jak i tylko ze swoim partnerem.  

Gry erotyczne – LoveStim 

Kolejna gra erotyczna polega na realizowaniu scenariuszy gry wstępnej. Zadaniem jednego z partnerów jest odczytywanie na głos polecenia do wykonania. Znajdują się one na 50 kartach do gry. Polegają m.in. na erotycznym masażu, pieszczotach, rozbieraniu czy krępowaniu ruchów swojego partnera. Uczestnicy gry dla ułatwienia mogą korzystać z dołączonych przedmiotów, takich jak kajdanki, piórko, masażer, żel nawilżający czy szarfa do zakrycia oczu. 

Gry erotyczne – Erotic menu 

Erotic menu to przykład gry erotycznej, która pozwala dosłownie zasmakować niebiańskiej rozkoszy. Partnerzy wykonują zadania, które polegają na łączeniu erotyki ze spożywaniem słodkich posiłków. Polegają m.in. na wspólnym prysznicu w kremie czekoladowym i mleku czy seksie oralnym w połączeniu z jedzeniem lodów o ulubionym smaku.

Gracze poruszają się po planszy za pomocą pionków o tyle pól, ile wskaże rzut kostką. Poszczególne pola są powiązane z określonymi zadaniami do zrealizowania. Przed rozpoczęciem gry, wskazane jest udanie się na zakupy w celu zaopatrzenia się w naturalne afrodyzjaki. 

Zobacz także:

Gry erotyczne – Erotyczne kości do gry 

Gry erotyczne nie muszą być drogie i skomplikowane. Przykładem tego są „Erotyczne kości do gry”. Wszystko, czego wymaga się w tym przypadku od graczy, to rzucanie dwiema kostkami. Za ich pomocą losuje się części ciała do wykonania pieszczoty, pozycję seksualną czy miejsce realizowania miłosnych fantazji. Niech fortuna zdecyduje o tym, w jaki sposób będziecie okazywać sobie miłość. 

Gry erotyczne – Rozkosz 

„Rozkosz” to gra erotyczna, która pojawiła się na rynku już w 2004 roku. Uczestnicy biorą udział w rozgrzewających do czerwoności zabawach erotycznych, które losują rzucając kostką, a następnie odczytując zadania zapisane na kartach. Mogą realizować swoje najbardziej śmiałe fantazje., które wypowiadają na głos. Gracze poruszają się po planszy za pomocą pionków. Od ostatniego rzutu kostką będzie zależeć to, w jaki sposób rozpoczniecie współżycie po zakończeniu gry. Podczas zabawy możecie posługiwać się erotycznymi rekwizytami, takimi jak strusie pióro, świeczki czy kajdanki.

Gry erotyczne – Masaż Erotyczny

Dzięki tej grze poznacie tajniki masażu erotycznego i będziecie mogli wzajemnie sprawiać sobie przyjemność poprzez namiętny dotyk. Przygotujcie olejek do masażu, aromatyczne kadzidełka i otwórzcie się na niezapomniane doznania we dwoje. Niech zapachy wypełnią całą waszą sypialnię po brzegi i zadziałają jak najlepszy naturalny afrodyzjak. Erotyczny klimat podczas gry podkręca dodatkowo muzyka relaksacyjna, która pozwala wzmocnić miłosne doznania. Gra ta uczy partnerów okazywania sobie czułości i prowadzi do wzmocnienia ich więzi oraz zaufania. 

Gry erotyczne – Soho 

Jest to gra, która tematycznie nawiązuje do klimatu najbardziej imprezowych dzielnic w Londynie, gdzie zabawa nigdy się nie kończy. Gracze poruszają się po planszy za pomocą pionków – liczbę pól do przejścia wskazuje im za każdym razem losowanie kostką. Plansza dzieli się na część zmysłową oraz namiętną. Gracze w zależności od liczby wylosowanych oczek na kostce, wykonują określone zadania o erotycznym podtekście. Może być to na przykład namiętne całowanie szyi partnera, łaskotanie go za pomocą piórka, erotyczny masaż czy delikatne krępowanie ruchów za pomocą wstążek.

Część zmysłowa planszy dotyczy stymulowania mniej erogennych części ciała, takich jak stopy, brzuch, dłonie, policzki czy ramiona. Część namiętna jest natomiast powiązana z bardziej odważnymi zadaniami, skoncentrowanymi na dotykaniu piersi, pośladków czy narządów płciowych. Wylosowaniu przez gracza szóstki pozwala mu skorzystać ze specjalnego bonusu.  

Gry erotyczne – Kochanie, zrób mi dobrze 

Jest to kolejna planszowa gra erotyczna, która polega na poruszaniu się po planszy o liczbę pól wskazaną poprzez rzut kostką. Po zatrzymaniu się w określonych miejscach, gracz sięga po kartę i odczytuje do wykonania zadanie o erotycznym podtekście. Po jego prawidłowym wykonaniu może sobie przypisać jeden punkt.

Polecenia mogą być różne – począwszy od delikatnego dotyku, masażu, namiętnego pocałunku, zdejmowania wskazanych elementów ubrania, aż po odważne pieszczoty oralne. Zwycięża ta osoba, która jako pierwsza dotrze do mety. W nagrodę może sama podjąć decyzję dotyczącą tego, w jaki sposób będą przebiegać dalsze igraszki po zakończeniu gry. Podczas gry można posługiwać się akcesoriami erotycznymi, takimi jak np. żele intymne, wibrujące jajeczka, opaski zasłaniające oczy, kajdanki czy masażery. 

Gry erotyczne – L`amour 

Na zakończeniu proponujemy nieco subtelniejszą wersję gry erotycznej. L’amor opiera się przede wszystkim na otwartej rozmowie z partnerem o swoich potrzebach i oczekiwaniach dotyczących związku. Zadaniem graczy jest m.in. odpowiadanie na pytania dotyczące preferowanych sposobów okazywania sobie czułości czy przedstawianie własnych fantazji seksualnych. Polecenie może również dotyczyć wskazania najbardziej pociągających cech u partnera czy wskazania, z jaką rośliną się nam kojarzy.

Gra pozwala zarazem podjąć rozmowę na głębsze tematy, np. poprzez zapytanie partnera, w jaki sposób możemy się o niego bardziej troszczyć i lepiej okazywać mu miłość. Do nieco bardziej odważnych zadań można zaliczyć zdejmowanie określonego elementu odzieży ukochanej osoby czy delikatne pieszczenie jego ciała.