Grażyna Torbicka zachwyca wyglądem: jak ona to robi?

Grażyna Torbicka od lat uznawana jest za ikonę stylu. Nic dziwnego dziennikarka za każdym razem zachwyca klasą, elegancją i przede wszystkim kobiecością i wdziękiem. Fani zastanawiają się, w czym tkwi sekret wspaniałej figury, promiennej cery i pięknych włosów 61-letniej Grażyny Torbickiej. Właśnie poznałyśmy odpowiedź.

Dziennikarka podczas jednego z ostatnich wywiadów zdradziła, że od lat stosuje te same produkty do pielęgnacji.

Nie używam jakiś wyjątkowych kosmetyków. Od lat stosuję te same. Nie wierzę w cudowne działanie drogich specyfików – przyznała gwiazda w rozmowie z "Na Żywo".

Zobacz także: Zdjęcie Grażyny Torbickiej na Instagramie zachwyciło fanów: "Bez dzióbków, filtrów i innych atrakcji"

Grażyna Torbicka: "Nigdy nie byłam na siłowni"

Grażyna Torbicka może pochwalić się również idealną figurą. Czy to zasługa restrykcyjnej diety i ćwiczeń? Okazuje się, że nie.

Myślę, że szczupłą sylwetkę odziedziczyłam po tacie. Nie umiem katować się treningami i dietami, żeby schudnąć. Nie jestem przeciwniczką ćwiczeń, ale sama nigdy nie byłam w żadnej siłowni czy fitnessie. Najczęściej ograniczam się do długich spacerów z psem Torysem - wyznała.

Dziennikarka wyznała, że na co dzień niczego sobie nie odmawia, za to pilnuje wielkości posiłków.

Nie lubię się przejadać. Spożywam na przykład tylko połowę deseru - wyznała.

Z pewnością Grażyna Torbicka jest inspiracją dla wielu kobiet i udowadnia, że nie trzeba katować się drakońskimi dietami, żeby wyglądać i czuć się wspaniale.

To Cię również zainteresuje: Grażyna Torbicka ostro ucina dyskusję o tym, dlaczego nigdy nie została matką. Takiej jej nie znacie!

Zobacz także: