Grażyna Torbicka nowy program

Grażyna Torbicka przyznała ostatnio w jednym z wywiadów, że nawiązała stałą współpracę z konkurencyjną dla TVP stacją telewizyjną TVN. Ceniona dziennikarka, która od lat prowadzi korespondencję z festiwalu filmowego w Cannes i jeszcze niedawno prowadząca "Kocham kino" ma mieć swój własny autorski program w ramach TVN Fabuła. To będzie telewizyjny cykl wywiadów pod tytułem "Grażyna Torbicka zaprasza". Dziennikarka, specjalizująca się w polskim filmie, do rozmów zaprosiła m.in. wybitne reżyserki Agnieszkę Holland i Małgorzatę Szumowską. 

To są takie rozmowy z udziałem publiczności dotyczące nie tylko kina, ale właściwie życia artysty we współczesnym świecie, mówi o swoim nowym programie Torbicka.

Informację o nowym cyklu "Grażyna Torbicka zaprasza" potwierdziła oficjalnie Małgorzata Jopek, szefowa fabuły TVN i Discovery Polska.

"Grażyna Torbicka zaprasza" kiedy premiera?

Data premiery wywiadów Grażyny Torbickiej nie jest jeszcze znana. Niemniej sporo mówiło się o spektakularnym odejściu gwiazdy z Telewizji Polskiej, z którą była związana wiele lat, bo od 1985 roku. To tam wystartowała jej kariera. Jej magazyn "Kocham kino" gromadził przed telewizorami setki widzów, którzy byli szczerze zainteresowani polską kulturą. Regularnie prowadziła też wydarzenia i imprezy, związane z muzyką i filmem. Aktualnie Grażyna Torbicka, prócz pracy przed kamerą, jest organizatorką cenionego festiwalu filmowego ."Dwa Brzegi" w Kazimierzu Dolnym. 

Będziecie oglądać "Grażyna Torbicka zaprasza"?